Wpis z mikrobloga

@qew12: Ja też mam liczne zaburzenia psychiczne, przeciętny wygląd, przebytą depresję, umiejętności co kot napłakał i czemu nie narzekam? Leki od 13 lat?
@kodishu: ale ty tepy jesteś, sprawdziłeś chociaż że on faktycznie coś robi? nie, bo łatwiej Ci bylo po prostu pozakladać jakieś idotyczne założenia zeby je potem bohatersko obalić.

Gosciu robi co moze a i tak nie może zrobić nawet części rzeczy ktore ty robileś jak miałeś 10 lat w podstawowce. Jak niepelnosprawny z atrofia miesni np. bedzie narzekać ze nie ma i nigdy nie bedzie mial dobrej sylwetki to pewnie nabijasz
odpowiesz czy zatkao kakaoko?


@kamil150794: A co mam odpisać na Twój #!$%@? wysryw? Masz zdeformowaną twarz bo co, bo miałeś wypadek i Ci łeb z plasteliny ukręcili? Masz brak mimiki, bo zamiast mordy masz plastikową i sztywną maskę? Czego Ty #!$%@? jeszcze nie wymyślisz
No i cyk. Fikołek. To co, napiszesz co mam zrobić, czy jednak ni #!$%@??


@kamil150794: Typie, nie znam Cię, nie jestem Tobą, to skąd w ogóle pomysł abym to ja napisał Ci co masz zrobić? Ludzie rodzą się bez rąk, nóg, zdeformowani i często widzę, że potrafią przyjąć los na klatę by cieszyć się życiem. Życie pisze różne scenariusze i to #!$%@? od nas (od Ciebie) zależy co z tym zrobimy.