Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
szukam dobrego endokorynologa lub androloga który pomoże mi z hipogonadyzmem hipogonadotropowym. najlepiej taki który specjalizuje się w leczeniu clomidem albo trt. teren: #warszawa

mam bardzo niski testosteron i LH. całe moje życie był między 200-400. teraz odebrałem wyniki, testosteron: 150. mam 29 lat. kiedyś w wieku ~22 lat miałem podobnie, dostałem clomid, test wzrósł i było okej, parę lat trzymalo się na granicy 200-400, ale teraz nadal jest nisko.
do tego skinnyfat, zero efektów na siłowni, tłuszcz odkładający się w biodrach i cyckach jak u kobiety, lekka ginekomastia (stwierdzona przez usg), bardzo niskie libido, rzadkie poranne wzwody, często brain fog...

liczę się też psychiatrycznie na zaburzenia lękowe i depresje. często mam też wysoką prolaktynę i kortyzol. zawszze każdy endo mówił że problemem mojego hipogonadyzmu (niski teść+LH) to przewlekły stres i skoro przysadka reaguje na clomid (po clomidzie test i LH urósł bardzo moocno do górnej granicy) to przyczyna leży w psychice. aktualnie biorę wenlafaksynę 75mg.

błagam was o pomoc bo naprawdę bardzo mnie stresuje ten niski poziom testosteronu, mam dość bycia wrakiem hormonalnym, całe życie miałem kompleksy z tego powodu, bo zawsze czułem się mało męski, siłownia nie dawała mi mięśni a na masie rósł tylko tłuszcz, szkoda gadać... eh naprawdę błagam o pomoc bo mam dość

#warszawa #endokrynolog #trt #testosteron #silownia #clomid #sterydy #zdrowie #mikrokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
szukam dobrego endokorynologa lub androloga k...

źródło: symptoms-of-low-testosterone

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A ja mam pytanie.
Dlaczego dla Ciebie jest to aż tak ważne z tym testosteronem?
Nie sądzisz że będziesz mieć z tego powodu więcej problemów niż gdybyś rzeczywiście nic z tym nie zrobił?
Oczywiście pytam z ciekawości. Nie żeby coś sugerować.
  • Odpowiedz
@Xing77: te powody to za mało?

skinnyfat, zero efektów na siłowni, tłuszcz odkładający się w biodrach i cyckach jak u kobiety, lekka ginekomastia (stwierdzona przez usg), bardzo niskie libido, rzadkie poranne wzwody, często brain fog...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

zawszze każdy endo mówił że problemem mojego hipogonadyzmu (niski teść+LH) to przewlekły stres i skoro przysadka reaguje na clomid (po clomidzie test i LH urósł bardzo moocno do górnej granicy) to przyczyna leży w psychice.


A to akurat nie musi być prawda. Może to być łagodna forma zespołu kallmanna, może to być zaburzenie czynnościowo podwzgórzowe (FHH). Powinieneś zrobić test GnRH, żeby zobaczyć czy wina leży w przysadce, czy w podwzgórzu (albo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Xing77: mam dosc bycia lowtestem, mam slabe samopoczucie, wiecznie sie zamartwiam, jestem lekliwy, stany depresyjne. Do tego kijowy wyglad. Libido zerowe. Zona jest niezaspokojona, czuje sie niemeski jak nie jestem w stanie jej zaspokoic.
@LazyInitializationException: Widzialem to ale wydaje sie strasznie drogie. No i ona nie przyjmuje nowych pacjentow.
@impotentny o co chodzi z tym testem gnrh? w necie malo na ten temat widze.
Chetnie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim HCG tylko z lekarzem, bo tylko w ten sposób dostaniesz receptę. HCG od sterydziarzy = niewiadome stężenie i jakość.

Test GnRH to test wpływu gonadoreliny na twoje wytwarzanie LH (i po części FSH). Organizm naturalnie mniej więcej co 2 godziny wypuszcza gonadorelinę, przez co masz pulsacyjne wytwarzanie LH. Po podaniu LH-RH badasz krew co 15 minut przez 2h. Jeśli twój organizm zareaguje dobrze na zewnętrznie podane LH-RH (czyli urośnie LH i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja tam na Twoim miejscu bym się tym aż tak bardzo nie przejmował. Jest w tym pewna zaleta.
Poza tym nie żyjesz dla żony, a dla siebie.
No ale zrobisz jak uważasz.
  • Odpowiedz