Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.
Ja #!$%@?...
Sam teraz #!$%@? jestem, ale to jest miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol legalny narkotyk.
#narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 169
  • Odpowiedz
@maszszluga: Akrat grzyby przy schofrenii oraz depresji mają zastosowanie za oceanem, chyba nawet oficjalnie dopuścili już leki. Jedna dawka gasi zaburzenia schizoidalne nawet na 3 tygodnie. JEDNA.
  • Odpowiedz
  • 3
@Gzyro trolujesz, czy jesteś faktycznie nieodparowanym i nagrzanym idiotą? Mialem okazję poznac kilkadziesiąt osób #!$%@? w analogi mefedronu z poharatanym życiorysem, które od lat próbują bezskutecznie dojść do siebie w monarach. znajdź sobie na psychiatryk poczekalnie w dowolnym mieście wojewódzkim, gdzie dziennie wpada kilkunastu dzieciaków od 10 roku wzwyż #!$%@? w kryształ.

wiadomo, że jak jesteś na stosie jesteś niezniszczalny, a świat jest głupi. życzę abyś się wygrzebał
  • Odpowiedz
@ViFio @Gzyro już prohibicja w stanach pokazała do czego prowadzi zakaz alkoholu, zakaz narkotyków prowadzi do tego samego, a to że legalizacja powoduje zmniejszenie spożycia już nikt nie powie. Zamiast napychac kasę mafiom i kartelom i brać nieprzebadane gówno, które ludzie i tak będą walić, mieli by przynajmniej bezpieczny towar ze składem na opakowaniu.
  • Odpowiedz
@T0pi5 co? co widzą?

pisze tak, bo wiem, że ludzie są tępi i zamiast ogarnąć sobie dobre źródło, to #!$%@?ą jakiś karton/piguły z ulicy, w których #!$%@? wie co jest i #!$%@? wie w jakiej dawce, a jak ktoś jest niedoświadczony, to łatwo może pomylić kwas z czymś innym, no bo wizuale są, to kwas na pewno xD

kwas czy grzyby brałam na przestrzeni lat wielokrotnie, z różnych źródeł i to w
  • Odpowiedz
@revente: Kumam byku, ale nie wolno walić emki, jak już to raz na 3 miesiące, serotonina odnawia sie 3 miesiące.


@Gzyro: Sam sobie odpowiedziałeś XD Większość ludzi pije alkohol co tydzień, więc waliło by emke też co tydzień.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.


@Gzyro: Bo życie to nie jest bajka i nie każdy jest odpowiedzialnym, dorosłym człowiekiem. Legalność to dla niektórych patusów jedyna bariera przed tym, żeby się nie naćpali i nie stali jeszcze agresywniejsi niż zwykle. Bo to nie jest tak, jak powtarzają korwiniści, że "najwyżej sobie człowiek sam zaszkodzi." No nie, ta legalność broni rodzinę patusa, żeby ich nie
  • Odpowiedz
te używki to jakaś metafizyka i odkrywanie siebie a nie zbiór losowych reakcji zatrutego mózgu


@L24D: Why not both. Nigdy nie miałeś tak, że nagle, przypadkowo wpadłeś na jakiś pomysł, na który nie wpadłeś nigdy wcześniej? No to tak właśnie to działa - na psychodelikach łączą się ze sobą takie obszary mózgu, które normalnie się nie łączą, tworzą się nowe połączenia i czasem faktycznize pozwala pomyśleć o pewnych sprawach nieco inaczej.
  • Odpowiedz
@Gzyro @Qiudo: przecież macie depenalizację narkotyków w Portland od dwóch lat. Spójrzcie sobie jak społeczeństwo (które same za tym głosowało) teraz jest z tego powodu zadowolone. Przejrzyjcie wywiady z ludźmi, którzy nie zażywają narkotyków i opowiadają jak ich miasto się zmieniło w ciągu ich życia
  • Odpowiedz
@Gzyro Tak, psychodeliki #!$%@?ą psychikę, ale większość ludzi tego nie widzi. I choć nawet jeśli zobaczą, że coś jest nie tak, to nie zrzucą winy na narko.

Wszystkie narkotyki są #!$%@?, ale najwięcej zależy od osobowości i od zdrowia człowieka. Jeden udźwignie i będzie czuł się dobrze, drugi będzie niby normalny a na drugi dzień się powiesi.
  • Odpowiedz
@Gzyro: Wystarczy nam pijanych kierowców.
Teraz też jeżdżą naćpani, ale jakby były legalne, to by było ich 10 razy więcej.
Polskie społeczeństwo nie radzi sobie z jedną używką.
Dziękuję, nie chcę 10 więcej.
  • Odpowiedz
pewnie dlatego są nielegalne że pokaźna grupa dorosłych ludzi wierzy że doznania które zapewniają te używki to jakaś metafizyka i odkrywanie siebie


@L24D: mogę prosić o źródło tego pierda?
  • Odpowiedz