Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.
Ja #!$%@?...
Sam teraz #!$%@? jestem, ale to jest miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol legalny narkotyk.
#narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 169
  • Odpowiedz
  • 21
@Gzyro: w skrócie? Bo hipisi byli przeciwko wojnie w Wietnamie, więc rząd odciął im paliwo do potęgowania takich poglądów. Tak już zostało/ rozprzestrzeniło się.
  • Odpowiedz
@Gzyro: alkohol powinien być zakazany tak samo jak narkotyki. Ludzie nie potrafią ocenić w pełni swojego zaangażowania w używki i nie są w stanie kontrolować swojego uzależnienia. Później taka osoba jest balastem dla społeczeństwa, to chyba lepiej zawczasu jako społeczeństwo zadziałać odgórnie
  • Odpowiedz
@Gzyro: nie żebym bronił alkoholu, ale LD50 dla etanolu, to jakieś 10g/kg, a mefedronu około 150mg/kg. Poza tym jest on wysoce kardiotoksyczny w relatywnie niskich dawkach, neurotoksyczny w wysokich i ogólnie bardziej klepie i szybciej uzależnia, niż alkohol. W przypadku alko musisz jednak w dosyć długich i regularnych odstępach czasu chlać. Od białego wystarczy nie raz kilka maratonów i już jest się #!$%@? po uszy. Dlatego nie powiedziałbym, że jest mniej
  • Odpowiedz
@Gzyro Hipokryzja level 2137. Alkohol to gówno najgorsze, rozbija rodziny, niszczy psychikę nie tylko alkoholika, ale też jego dzieci, ale #!$%@?. Strzel se piwko mordo, łódka bols hehehehe. A najlepsze są te stare baby, co jak je zapytasz o grzyby to będą się na boga zaklinac, ze nigdy w zyciu, ale jak alkohol, to powiedzą, "no przecież wszystko jest dla ludzi". Ha tfu
  • Odpowiedz
miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol


@Gzyro: Tak bardzo jak popieram twój postula to nie popieraj go badaniami instytutu z dupy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kangur100 @drobne_na_taryfe A wam to już chyba wystarczy bo jeszcze smoki zaczniecie ganiać po polach.
  • Odpowiedz
@Jofiel przecież ten "argument" jest absurdalny xD ciekawe, jak miałaby przebiegać weryfikacja, czy ktoś "wierzy" czy "nie wierzy" w swoje tripy, bo to według kolegi L24D miałby być czynnik różnicujący przy dopuszczeniu osoby do użytkowania substancji.
  • Odpowiedz
Sam teraz #!$%@? jestem, ale to jest miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol legalny narkotyk.


@Gzyro: Nie no mordo, ale żeby psychodeliki stawiać w jednym rzędzie ze stymulantami, po których serio ludzie #!$%@?ą grubą manianę, to trochę poleciałeś xD
  • Odpowiedz
@Saprofit a ja tam uważam że tak jak alko mamy dla osób pełnoletnich sprzedawane w sklepach, tak samo moznaby narkotyki w aptekach sprzedawac, nawet po wpisaniu do jakiejś bazy danych z ostrzezeniami ze za dużo bierzesz. O wiele lepiej by to działało już wpuszczać w czarna strefe z zielonym moczonym w domestosie albo białym ze szkłem i mąką xd
  • Odpowiedz
pewnie dlatego są nielegalne że pokaźna grupa dorosłych ludzi wierzy że doznania które zapewniają te używki to jakaś metafizyka i odkrywanie siebie a nie zbiór losowych reakcji zatrutego mózgu


@L24D: cięzko mi tutaj znaleźć ciąg przyczynowo skutkowy który prowadziłby od tego co myślą na ten temat niektórzy dorośli a ewentualną legalnością

No i masz na myśli raczej kwasy i grzyby czy też DMT, a nie speed czy MDMA.
  • Odpowiedz