Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.
Ja #!$%@?...
Sam teraz #!$%@? jestem, ale to jest miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol legalny narkotyk.
#narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 169
  • Odpowiedz
@Gzyro: bo wóda to wielowiekowa polska tradycja katolicka, kościelna, pielęgnowana przez księży i szlachtę, narzucana chłopom, nie ma Polski bez wódki i Kościoła księżo-polskiego, już tak głęboko wrosła w tkankę społeczną że nawet mało kto mówi o ogromnej szkodliwości alkoholu
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: zioło jak każda inna substancja psychoaktywna, ma swój potencjał uzależniający, jak przesadzasz, to ogłupia, lecz daje pewne krótkoterminowe "korzyści". Powszechnie dostępna od paru tysięcy lat jako dar natury. Obecnie z pozoru trudno dostępna w tej części świata, ale wykorzystując umiejętnie luki w prawie można ją zdobyć legalnie zupełnie bez wysiłku jako hehe "lek". Oczywiście ma swoje zastosowanie medyczne, ale nie leczy raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Speedy: ponieważ liczne badania pokazują (w latach 50-60 LSD i grzyby były obiektem wielkiego zainteresowania naukowców) że psychodeliki mogą pomagać w leczeniu depresji, stresu pourazowego, uzależnień i lęku związanego z chorobami terminalnymi, ale również poprawiać jakość życia u osób, które nie mają żadnych dolegliwości (tzw. mikrodozowanie, bez efektów wizualnych halucynacji). Z ciekawostek - większość ludzi którzy mieli styczność z psychodelikami zaliczyli to do 5 najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Polecam poczytać,
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: Czyli w uzasadnionych przypadkach ma to sens. Natomiast nie wiem, czy jest sens się tym odurzać jeśli ktoś jest w pełni zdrowy. Poznałem osoby, które próbowały różnych dziwnych dragów, ale szczerze mówiąc te historie po spożyciu oraz to co wyczytałem w necie raczej mnie zniechęca do takich eksperymentów. Jedni doznają jakiegoś objawienia, a inni po tej samej używce rzygają po zażyciu i nie mogą się pozbierać do kupy przez pół
  • Odpowiedz
@MrTukan: powiedz to osobom które pod wpływem alkoholu doznały uszkodzenia mózgu, są badania że szkodzi albo się go zdelegalizuje albo Polska to kraj głupich bezmózgich hipokrytów
  • Odpowiedz
@revente: tak jest funkcjonalna a jej mózg jest uszkadzany tak samo organy bo alkohol jest kancerogenny słyszałeś o takim czymś jak aldehyd octowy? Są badania że alkohol zmniejsza masę mózgu
  • Odpowiedz
@Saprofit: @L24D @patatier To że jacyś durnie używali alkoholu bez wiedzy że jest szkodliwy nie znaczy że powinien być legalny są badania naukowe że szkodzi zmniejsza masę mózgu poza tym alkoholicy i osoby pijące ciągle krócej żyją
  • Odpowiedz