Wpis z mikrobloga

@ZajebistyMamSzaliczek: Myślę, że większym problemem niż to, że zadawał "płytkie pytania" jest to, że ta kobieta dawała jeszcze bardziej płytkie odpowiedzi. Jak zasugerowałeś mógł zapytać czemu boks a nie mma ale pytanie co do muzyki według mnie otwarte i dające możliwośc rozpisania się. Na odpowiedź "zależy" miał zacząć pytać? "Czego słuchasz jak sprzątasz, a czego jak chcesz się zrelaksować?". Nie przesadzajmy, że w rozmowie na którą chcą prowadzić dwie osoby trzeba
@Kejesen: @paczcieprzegrywy Kawałka nie znam, wygląda na to że ona też nie, albo nie zczaiła że do tego nawiązujesz (nawet znając kawałek nie jest to takie oczywiste). Nie bronię dziewczyny, ale ciężko się przyczepić do jej odpowiedzi.

Zadałeś pytanie - dostałeś odpowiedź. Nie można oczekiwać, że będzie inwestowała przesadnie dużo czasu na kogoś, nie wiedząc czy jest tego warty. Widać że w pierwszej chwili ją zainteresowałeś bo przynajmniej Ci odpisała (mogła
@CloudSpanner: No widzisz, i tutaj dobrze napisałeś:

w rozmowie na którą chcą prowadzić dwie osoby trzeba tak kombinować xD


Ona jeszcze nie wie czy chce tę rozmowę prowadzić. Skąd ma to wiedzieć skoro się nie znacie?

pytanie co do muzyki według mnie otwarte i dające możliwość rozpisania się


Tak ale znowu - pytanie o muzykę jest strasznym banałem i zalatuje trochę latami 90 kiedy to osoby poznawało się na GG lub
@ZajebistyMamSzaliczek:

Ona jeszcze nie wie czy chce tę rozmowę prowadzić. Skąd ma to wiedzieć skoro się nie znacie?


Po co dawać like osobie z którą nie chce się rozmawiać? Gdzie tu jakakolwiek logika? Przecież w ten sposób ona sama sobie marnuje czas XD.

Wszystko sprowadza się to tego jak się jej facet spodobał. Jak pisałem - dostał warunkowe pozwolenie na pajacowanie i szukanie "tekstu idealnego". Problem w takiej sytuacji jest taki,
@CloudSpanner: Dała lajka bo widocznie zainteresował ją z wyglądu, to co wyniknie dalej to już pozostaje do rozegrania w rozmowie.
To czy dziewczyna będzie zainteresowana facetem jest składową wyglądu + charakteru.

Załóżmy hipotetycznie, że dana kobieta potrzebuje u Ciebie odhaczyć 14 punktów żeby umówić się z Tobą na randkę.
Jeśli z wyglądu jesteś 10/10 to wtedy rozmowa może być słaba w okolicy 4/10 ale i tak dziewczyna się z Tobą umówi
Bardzo dużo profilów kobiet nic nie ma lub właśnie takie hasła do zaznaczania o jakie zapytał @Kejesen stąd moje pytanie. Co z takimi profilami? p0lki głupie som czy nie?


@CloudSpanner: Nie ma sensu takich profili lajkować, a tym bardziej do takich osób pisać. Po to jest miejsce na opis, żeby ułatwić sprawę i sobie, i innym. A skoro komuś nie chce się napisać o sobie nawet kilku zdań, to albo jest
@choochoomotherfucker: Dokładnie. Mam koleżankę 8/10, która ma tylu adoratorów, że już bardziej ją #!$%@? niż cieszy ta atencja. Gość mniej więcej w jej wieku, który widział ją łącznie może przez 15 minut w życiu od kilku miesięcy do niej pisze, zaprasza ją, opowiada o sobie i swoim życiu, a ona go tylko zlewa i rzadko albo wcale nie odpisuje. Czasem mi pokazywała te wiadomości i razem się z nich śmialiśmy. Co
@Kejesen Pewnie masz za brzydką gębę i liczyła że nadrobisz jakąś ciekawą gadką i bajerą, a nie pytaniami, którymi jest zasypywana w co drugich rozmowach. A tak to jak ma wybrać na tym samym poziomie rozmowy Chada, albo ciebie, to co się dziwisz. Zwykła selekcja, tak działają portale randkowe. Wymyśl coś ciekawszego na podryw, albo zmniejsz wymagania.