Wpis z mikrobloga

@Kejesen: Po to wstawiacie obydwoje zdjęcia, żeby zobaczyć się i przekonać się czy się sobie podobacie. Uwierz, że my jesteśmy zalewane wiadomościami na takich aplikacjach i nie mamy nawet fizycznej możliwości odpisać na nie wszystkie xD jeśli mamy do wyboru powiedzmy 30 facetów ze zdjęciami, wszystkie w miarę ok to jak masz wybrać kogo odrzucić? Między innymi ciekawa rozmowa, której tutaj brak xD
  • 3
@Mamaboss: Oczywiście, więc jeśli ktoś się komuś spodoba czy to z wyglądu czy poprzez opis i rozpoczyna się konwersacja to wypada przyłożyc się jakkolwiek do rozmowy. Moim zdaniem nawet gdy założyła, że jestem dla niej zbyt nudny to niezbyt jest na miejscu w środku rozmowy pisać komuś "nara" oraz śmiejące się emoji. Jest to dyskryminowanie mnie z jej strony. Zresztą czym jest ciekawa rozmowa? Ja miałbym stawać na głowie i wymyślać
@Kejesen: i co myślisz że zadanie pytania to już jest prowadzenie ciekawej rozmowy? Zadajesz pytania po pytaniu w żaden sposób nie nawiązując do jej odpowiedzi. Wygląda to raczej jak przesłuchanie a nie prowadzenie rozmowy.
Po odpowiedzi "lubię" mogłeś np spytać "co najbardziej lubisz w boksie?" Albo "czemu akurat Boks a nie np MMA?"
Takimi płytkimi pytaniami próbujesz tylko przerzucić ciężar rozmowy na drugą osobę. Ona Cię wyczuła i stwierdziła że nie