Wpis z mikrobloga

No więc prawdą jest, że wczoraj popiłem. Co prawda nie z Olką, tylko ze znajomym. Trzeźwiałem w swoim łóżku. Kluczowa usługa w firmie się wywaliła o 19. W umowie (o pracę) mam podane dni i godziny 8-16, poniedziałek - piątek, nic o nadzwyczajnych sytuacjach. Ale team leaderka, której od dawna nie traktuję poważnie, zawsze musi się zfajdać. Ciekawe za którym razem dotrze do niej, że do mnie jednak po godzinach i w wolne dni nie warto pisać. Przegiołem co?
PS Nie jestem IT.

#pracbaza #heheszki #logikarozowychpaskow #p0lka
SzymonXes - No więc prawdą jest, że wczoraj popiłem. Co prawda nie z Olką, tylko ze z...

źródło: violkarobota

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
Ale team leaderka, której od dawna nie traktuję poważnie, zawsze musi się zfajdać.


@SzymonXes:

Odpisz jej, że Team Leaderką to jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. W pozostałych godzinach i dniach jest tylko Violką. Może tak będzie jej łatwiej zrozumieć co i jak - choć wątpię.
  • Odpowiedz
"Czekam!" - mój ulubiony tekst pseudomenadżerków którzy chcą podkreślić swoją "dominację" i wymusić przynanie do winy


@m_ney:

W mojej dawnej robocie kiedyś kierowniczce na tekst "Czekam!!!" odpowiedziałem grzecznie "Na okres chyba". Tak sie dobrze złożyło, że było to akurat jakis tydzień po imprezie intergracyjnej, na której nie byłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? mnie oczywiście, ale i tak mi nie zależało, bo miałem już nową
  • Odpowiedz
@AtoMan No masz rację, mógłby. Tak samo jak laska może lecieć do Grecji na libację z pięcioma ciapatymi typami. Może, tylko nie jest to zbyt opłacalne. Niektórzy rzekliby, że jest to nawet całkiem głupie.
  • Odpowiedz
@SzymonXes: Nie wiem, wydaje mi się że normalny człowiek by to zignorował totalnie jeżeli w umowie stoi tak jak napisałeś a jak normalny człowiek ma czas i chęci to pisze że w weekendy nie pracuje ani nie ma wpisanej gotowości w umowie.
Jaki jest sens dolewać oliwę? Żaden. Tylko na tym tracisz.
  • Odpowiedz
  • 2
@dr_Batman no ale to chyba się wcześniej musisz umówić. A nie dzwonisz sobota 18:00 elo wejdź przyjedź do firmy/odpal kompa. I nawet jesli przepracował 10 min to przysługuje mu dzień wolny. I żeby ukarać to musiałby udowodnić że to była krytyczna sytuacja
  • Odpowiedz
JPRDL Przecież praca w sobotę i możliwość zmuszenia do pracy w sobotę, nawet jak nie ma jej w umowie jest w kodeksie pracy i wynika z UOP xDDDDD


@dr_Batman: zacytuj proszę stosowny przepis, który to umożliwia.
  • Odpowiedz