Wpis z mikrobloga

#bieganie
No to mój trud na ten rok skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zeszłym roku założyłem sobie że pobije życiówkę na tym biegu no i mam. Cel był bardziej ambitny tak żeby złamać 1:35 i do jakiegoś 17 kilometra czas był nawet na 1:33 ale później trochę brakło mi mocy i zacząłem zwalniać. Tak czy inaczej mój rekord na tej trasie w 2019 roku wynosił 1:47 także poprawa o 12 minut jest całkiem zadowalająca. Nie mam totalnie planów na resztę sezonu więc trzeba będzie sobie znaleźć jakiś cel na jesień żeby za bardzo się nie rozluźnić podczas wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto jeszcze wczoraj biegł we Wrocławiu?
profaza - #bieganie
No to mój trud na ten rok skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zeszłym roku za...

źródło: Screenshot_20230618-122907593 (1)

Pobierz
  • 9
kto jeszcze wczoraj biegł we Wrocławiu?


@profaza: gratulacje.

Napisz prosze jak bylo z organizacj a pokowki? Rok temu sporo bylo fuckupow i problemow, pamiwtam duza fale krytyki w strone orgow.

Wykop podupadl pod wzgledem uzytkownikow i jetes pierwszy, ktory sie chwali ze bral udzial. Stad pytanie.
@PurpleHaze: w porównaniu do zeszłego roku to teraz organizacja była TOP. Wody było w opór, były też te tabsy z cukru i kurtyny wodne na trasie. Nie można było też narzekać na oświetlenie trasy, był jeden bardzo krótki moment na koniec ze było ciemno ale to jakieś 100 metrów może. Trasa też wydaje mi się że była lepsza niż rok temu. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jedyny minus to brak kocy
@profaza: mordeczko, podeslesz mi linka do garmin connect twojego biegu? Potrzebne mi do reklamacji zegarka garmin, bo na tej samej trasie pokazuje mi 25 km...zegarek mi zawyża mocno, a polski oddział chce porównanie jakieś robić. Prośba