Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: Wychodzi, że główna różnica między mężczyznami a kobietami polega na tym, że mężczyźni nie kłamią, że zadbanie o ciało jest czynnikiem wpływającym na zawieranie relacji
  • Odpowiedz
  • 201
@metatrotro: I dla faceta odrzucająca jest niezdrowa otyłość. Każda laska która ma lekką nadwagę i tak przejdzie bo ma "krągłości" i ciałko. A kobieta zobaczy typa który nie ma 190cm i idealnego wygladu i powie że to nie dla niej. Różnica w wymaganiach ogromna.
  • Odpowiedz
dla faceta odrzucająca jest niezdrowa otyłość. Każda laska która ma lekką nadwagę i tak przejdzie bo ma "krągłości" i ciałko. A kobieta zobaczy typa który nie ma 190cm i idealnego wygladu i powie że to nie dla niej. Różnica w wymaganiach ogromna.


@hanma: xddd
Urojenia przegrywoidalne
  • Odpowiedz
@hanma: Potwierdzam, wystarczy się rozejrzeć, żaden mężczyzna poniżej 190 cm bez idealnie kwadratowej szczęki nie ma partnerki, to jest straszne co się dzieje, 99,99% mężczyzn jest całe życie samotnych :/ Statystyki są okrutne, w niektórych województwach Polski od 30 lat nie narodziło się dziecko, no ale taka już jest gadzia natura Polek.
  • Odpowiedz
@pianinka: zawsze mnie trochę skręca jak czytam coś takiego na temat wzrostu. Sama jestem wysoka mam prawie 1.8m ale jakoś nigdy nie miałam problemu wyjść na randkę z z niższym mężczyzna czy tam nie wiele wyższym (ale lubię od czasu do czasu założyć obcasy i to tak 8-10cm).
To oni mieli z tym problemem, że jestem wysoka i tak to przeżywali, że sama dostawałam kompleksów swojego wzrostu od słuchania ich.
  • Odpowiedz
Różnica w wymaganiach ogromna.


@hanma: bo wyolbrzymiłeś przeciętne wymagania kobiet. Widząc takie komentarze zawsze mnie jedno zasanawia. Czy ty celowo manipulujesz, czy jesteś tego nieświadomy?
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Głównym problemem jest zdjęcie poniżej. Przeciętny mężczyzna naprawdę nie ma wygórowanych oczekiwań, czego nie można powiedzieć o przeciętnej kobiecie. Statystyka nie kłamie, może być co najwyżej błędnie interpretowana.
RopuchYtong - @Zarzutkkake: Głównym problemem jest zdjęcie poniżej. Przeciętny mężczy...

źródło: wwwwww

Pobierz
  • Odpowiedz