Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Budze sie rano, slysze ze niebieski na callu, pic mi sie chce, wiec ide do salonu biore wode, podchodzę by sie przywitac, chce mu dac buzi w glowe, jestem juz blisko i jeeeeeeeeb xD #!$%@?ł mnie ręką na ziemie. Ja nie wiem o co chodzi, ten przerazony, ze on jest NA KAMERCE... A ja jestem naga, bo sypiam nago xD

No czulam sie mega zle, poszlam do sypialni siedziec w ciszy i sie stresowac wewnetrznie. Jak zakonczyl rozmowe to przyszedl, ja sie czulam mega zle bo mnie nago widzieli nie wiem jacy ludzie nawet, a on na mnie krzyczy ze jak moglam. I to najwazniejsze teraz, bo on NIGDY NIE JEST NA KAMERCE. Jestesmy ze soba dwa lata i pol roku temu zmienil prace i na kamerce byl tylko na rozmowie o prace. Wiec mowie mu, spokojnie ze przeciez NIGDY NIE JEST NA KAMERCE I SKAD MOGLAM WIEDZIEC, to ten dalej TO PO CO NAGO CHODZISZ PO DOMU itp. i ze to jest moja wina, bo jak ktos siedzi przy komputerze ma sluchawki i rozmawia patrzac na ekran to trzeba ZAWSZE ZALOZYC ZE MOZE BYC NA KAMERCE I TO MOJA WINA. I moj argument ze ostatnie pol roku ani razu nie byl na kamerce, a chodzilam nago po domu i nie bylo problemu, to sie odbija od niego.

Mysle ze oboje nie rozumiemy swoich stanowisk. On nie rozumie nawet jak ja sie teraz wewnetrznie czuje (to bylo dzis rano) widzieli mnie nago ludzie, przecież ja nie chcialam tego. Skoro ja czesto chodze nago po domu to mogl on mi powiedziec ze bedzie na kamerce, zebym sie ubrala (tak wiem, spalam w tym czasie), ale ja tez sie czuje z tym zle. I jeszcze gorzej ze on mnie wini :<

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 131
via mirko.proBOT
  • 50
Anonim (nie OP): Chwila wy tak na powaznie? Z tego co wynika z postu to laska po prostu chodzi nago po domu, bo nago spi wiec pewnie codziennie swieci cycami i jakos nigdy jej facetowi to nie przeszkadzalo, czemu nie zwrocil jej uwagi wczesniej jak mu to przeszkadza? Na przyklad "a ty wiesz ze moglbym byc na kamerce, nie chodz nago po domu jak rozmawiam."Chyba ze cos takiego bylo, a opka
@mirko_anonim: szczerze to oboje nie macie instynktu samozachowawczego XD jak widzę że ktoś gada przed laptopem to chyba jasne że uważam żeby nie biegać nago, nawet jak zazwyczaj ma kamerkę wyłączoną, i podchodze powoli żeby nie wejść w kadr przypadkiem bo nigdy nie wiadomo. Z drugiej strony sama pilnuję i uprzedzam domowników że wyjątkowo będę gadać i się pokazywać i jak ktoś wróci o tej do domu żeby nie darł #!$%@?
@lubie_moderacje_2: buahaha dobra idź się lecz xD obrażasz mnie tylko dlatego że mam inne zdanie a argumentów brak, ja piertole. Może głaskać, w doopie to mam, po prostu wyżywa się na niej za coś, za co sam jest współodpowiedzialny. Gdyby sytuacja była odwrotna i to ona darła na niego mordę to byście pisali że różowa jest toksyczna, jak może podnosić głos na niebieskiego zamiast wybaczyć a w ogóle to jej wina
@AlienFromWenus:

współodpowiedzialny

hahahaha xD no tak, mógł lepiej wychować różową, i nauczyć ją że nie wolno wchodzić w kamerę z pierogiem na wierzchu jak pracuje xD
Jak narobisz problemów to musisz za nie odpowiedzieć, tak wygląda życie ( ͡º ͜ʖ͡º) ale może narazie tato i mamo biorą wszystkie twoje odpały na klatę bo boją się żeby ci psikro się nie zrobiło. Powodzenka w dorosłym życiu (
mogl on mi powiedziec ze bedzie na kamerce, zebym sie ubrala (tak wiem, spalam w tym czasie)


@mirko_anonim: Mógł powiedzieć. Co prawda nie mógł, bo wtedy spałaś, ale mógł, a wręcz powinien.
Niby nic się nie dało zrobić i to w sumie też albo głównie Twoja wina, ale niesmak pozostał.
@mirko_anonim: typ nie ma dystansu, mógł usiąść tak żeby wyjście sypialni było na przeciwko niego. Jak masz ładne cycki to tym bardziej nie powinien się sadzic tylko dumnie pójść do pracy z zawadiackim uśmiechem na twarzy.
@Mutare_mundi: plotki i ciągłe żarty nie są straszne? w miejscu w którym musisz siedzieć całe dnie? Ale ty masz zajebiście silną psychę. Napewno ciebie by to nie ruszało, bo ty jesteś za silny na takie głupoty. Jakbyś słuchał dzień w dzień żartu o pierogach to byś jeszcze nowe wymyślał i wcale by ci nie było przykro że koledzy se żartują z twojej żonki, bo ty masz zajebiście silną psychikę ( ͡
@mirko_anonim: myślę że ziomeczek powinien chodzic w kagańcu jeżeli w obronie swojej gównopracy rzuca się z łapami do ludzi. Całkowicie źle zareagował i martwiące że tego nie rozpoznaje. Dodatkowo jeżeli wie że masz takie zwyczaje, to wyłącza kamerkę i tyle, nikt go nie zmusi do włączania. Jak jest za słaby żeby mieć tyle asertywności to nie powinien się bawić w pracowanie gdziekolwiek.

Z drugiej strony też mogłabyś założyć, że jak gdzies
plotki i ciągłe żarty nie są straszne? w miejscu w którym musisz siedzieć całe dnie? Ale ty masz zajebiście silną psychę


@lubie_moderacje_2: Raczej bym powiedział, że to "wy" macie psychikę coś na poziomie klas 1-3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Jakie #!$%@? żarty, że widzieli "gołą babe"? bez jaj.

Jakbyś słuchał dzień w dzień żartu o pierogach to byś jeszcze nowe wymyślał i wcale by ci nie