Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Budze sie rano, slysze ze niebieski na callu, pic mi sie chce, wiec ide do salonu biore wode, podchodzę by sie przywitac, chce mu dac buzi w glowe, jestem juz blisko i jeeeeeeeeb xD #!$%@?ł mnie ręką na ziemie. Ja nie wiem o co chodzi, ten przerazony, ze on jest NA KAMERCE... A ja jestem naga, bo sypiam nago xD

No czulam sie mega zle, poszlam do sypialni siedziec w ciszy i sie stresowac wewnetrznie. Jak zakonczyl rozmowe to przyszedl, ja sie czulam mega zle bo mnie nago widzieli nie wiem jacy ludzie nawet, a on na mnie krzyczy ze jak moglam. I to najwazniejsze teraz, bo on NIGDY NIE JEST NA KAMERCE. Jestesmy ze soba dwa lata i pol roku temu zmienil prace i na kamerce byl tylko na rozmowie o prace. Wiec mowie mu, spokojnie ze przeciez NIGDY NIE JEST NA KAMERCE I SKAD MOGLAM WIEDZIEC, to ten dalej TO PO CO NAGO CHODZISZ PO DOMU itp. i ze to jest moja wina, bo jak ktos siedzi przy komputerze ma sluchawki i rozmawia patrzac na ekran to trzeba ZAWSZE ZALOZYC ZE MOZE BYC NA KAMERCE I TO MOJA WINA. I moj argument ze ostatnie pol roku ani razu nie byl na kamerce, a chodzilam nago po domu i nie bylo problemu, to sie odbija od niego.

Mysle ze oboje nie rozumiemy swoich stanowisk. On nie rozumie nawet jak ja sie teraz wewnetrznie czuje (to bylo dzis rano) widzieli mnie nago ludzie, przecież ja nie chcialam tego. Skoro ja czesto chodze nago po domu to mogl on mi powiedziec ze bedzie na kamerce, zebym sie ubrala (tak wiem, spalam w tym czasie), ale ja tez sie czuje z tym zle. I jeszcze gorzej ze on mnie wini :<

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 131
@AlienFromWenus: Weź zimny prysznic i przeczytaj swój pierwszy post jeszcze raz xd Wrzucasz wszystkich facetów do jednego wora, dajesz przykład z dupy który nawet nie ma żadnego sensu, bo za dużotam skrótów myślowych, zakładasz, że to wina faceta, że siedząc w słuchawkach, przed kompem, skupiony na spotkaniu, nie wyczuł obecności i zamiarów różowej i jej w czas nie powstrzymał xD A no i jeszcze powinien ją obudzić i jej powiedzieć przed
Ok oboje się nie spodziewali. Ale w komentarzach wrze hejt na p0lke nieodpowiedzialną i głupią gdzie darcie na nią peezdy (jakby świadomość, co się odjamiepawliło nie była wystarczającą karą dla niej) jest według wykopków jak najbardziej słuszne i właściwe xD


@AlienFromWenus: Nie wiem czego się spodziewałaś gdzie post (pewnie bait) trafił w siedlisko przegrywów i frustratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Którzy potrafią dostrzec p0lke itd. w prawie
@mirko_anonim:

Mysle ze oboje nie rozumiemy swoich stanowisk. On nie rozumie nawet jak ja sie teraz wewnetrznie czuje (to bylo dzis rano) widzieli mnie nago ludzie, przecież ja nie chcialam tego.


Ale to ty weszłas w jego kamerę wiec pretensje możesz mieć do siebie xD No i widzę ze stereotyp się znowu potwierdza bo oczywiście jak zwykle winny facet. Czy wy kobiety chociaż myślicie? Pytam serio.
@siurasek: typowe traktowanie różowych przez pryzmat innych różowych i brak umiejętności przyjrzenia się tej konkretnej sytuacji, za to wielka chęć zwalania wszystkiego na kobiety i unikanie odpowiedzialności.

@Massiv
Patrz wyżej, wy generalizujecie kobiety ale kobiety nie mogą generalizować was xD

na końcu twierdzisz, że uczucia różowej są ważniejsze


@Massiv:

Buahaha jaka manipulacja, typowe dla wykopków mizoginow

To wy twierdzicie że jej uczucia nie są ważne. Typowe dla niebieskich, uważanie siebie
no nie wiem, dla mnie w sumie troche wina niebieskiego paska, dzień wczesniej nie mogl Ci powiedzieć?


@quercy: Chyba nie pracujesz zdalnie, nigdy nie wiesz czy będzie kamera czy nie będzie. Z moich obserwacji było tak, że na początku wszyscy kamery, potem ogarnęli, że to bez sensu i zero treści wnosi, i 99% przypadków jest kamera wyłączona. Jednak co jakiś czas dość spontanicznie proszą o włączenie kamer z jakiegoś pokrętnego powodu
laska codziennie chodzi nago po domu, niebieski zna jej przyzwyczajenia i pracuje zdalnie bez kamery i nic się nie odzywa, aż pewnego dnia jednak musi ją włączyć i nie pomyśli, żeby ostrzec przed tym różową.


@AlienFromWenus: przeczytaj jeszcze raz to co napisalas.

Ona nie musi myslec co sie dzieje (niebieski pracuje, kamera jest w pokoju - czy jest wlaczona)
Nie musi myslec co robi - chodzi nago przed kamera

I jaka
✨️ Autor wpisu (OP): Uwaga tu autorka xD Eeee ja juz zdarzylam o tym zapomniec, niebieski zdarzyl mnie przeprosic, wchodze na wykop z mojego konta i widze ten wpis heh xD

To moze troche wyjasnienia, bo widze imba w komentarzach:

Niebieski ma calla codziennie rano na 8.30 ja zaczynam prace na 10. Oboje spimy nago. Ja codziennie nago wychodze ok 9, ide do kuchni, pije wode/herbate i robie nam sniadanie. Robie
@Mutare_mundi: no jak wdizisz po wpisie - niebieski prsktcyznie nigdy przez 2,5 roku nie pracował na kamerce (nie licząc rozmowy o prace) więc ona tez miała prawo sie zdziwić. A skoro niebieski pracuje i wie, ze wyrywkowo mogą sobie zażyczyć wlaczenia kamereki i tez wie, ze jego kobieta łazi nago codziennie po domu, to tym bardziej XD właśnie upewniles mnie w przekonaniu, ze to wina niebieskiego, bo on to powinien wiedzieć,
no jak wdizisz po wpisie - niebieski prsktcyznie nigdy przez 2,5 roku nie pracował na kamerce (nie licząc rozmowy o prace)


@quercy: Jak widzisz, pół roku temu zmienił pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°) co było przedtem nie ma znaczenia.

A skoro niebieski pracuje i wie, ze wyrywkowo mogą sobie zażyczyć wlaczenia kamereki i tez wie, ze jego kobieta łazi nago codziennie po domu, to tym bardziej XD
@mirko_anonim: Na przyszłość sobie umówicie jakiś znak "nie wchodzić w kadr". My z niebieskim siedzimy w różnych pokojach i mamy tak, że jak są uchylone drzwi to znaczy, że można wchodzić, a jak zamknięte to znaczy, że gadamy/ jesteśmy na kamerce i nie włazić. Jak ktoś zapomni zamknąć drzwi to jego wina, a nie tego kto wlazł :)
trzeba ZAWSZE ZALOZYC ZE MOZE BYC NA KAMERCE I TO MOJA WINA


@mirko_anonim: Ma tu w pełni rację, powinnaś się upewnić że nie ma kamerki zanim wleziesz w kadr. Mi się w głowie nie mieści przeszkadzać komuś w callu, nie wchodzę do tego samego pomieszczenia, i to nawet jeśli jestem ubrana
@mirko_anonim dlatego kamerka powinna być tak ustawiona żeby nie bylo widać jak ktoś idzie w tle. poza tym gdy ktoś rozmawia przy laptopie to trzeba wyjść z założenia że może być kamerka włączona bo to często zależy od widzimisię przełożonego.
Zakladasz, ze nie jest na kamerce, bo ZAZWCZYAJ nie jest.


@programista15cm: Ale ona (czy raczej on, bo to jest bait, który zlapaliscie jak pelikany) napisala:

I to najwazniejsze teraz, bo on NIGDY NIE JEST NA KAMERCE. Jestesmy ze soba dwa lata i pol roku temu zmienil prace i na kamerce byl tylko na rozmowie o prace.


Naucz się czytać spierdoksie mitomanie
@Mutare_mundi: uważam podobnie jak Ty, nie ma o co sie kłócić, ale jeżeli mialbym być sądem, to jednak orzekłbym winę gościa, bo to jednak on przyniósł robotę do domu, a nie ona swoją nagość do pracy. Chyba, że ma swoje zamknięte biuro i tam siedzi, to już inna sprawa by była