Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Budze sie rano, slysze ze niebieski na callu, pic mi sie chce, wiec ide do salonu biore wode, podchodzę by sie przywitac, chce mu dac buzi w glowe, jestem juz blisko i jeeeeeeeeb xD #!$%@?ł mnie ręką na ziemie. Ja nie wiem o co chodzi, ten przerazony, ze on jest NA KAMERCE... A ja jestem naga, bo sypiam nago xD

No czulam sie mega zle, poszlam do sypialni siedziec w ciszy i sie stresowac wewnetrznie. Jak zakonczyl rozmowe to przyszedl, ja sie czulam mega zle bo mnie nago widzieli nie wiem jacy ludzie nawet, a on na mnie krzyczy ze jak moglam. I to najwazniejsze teraz, bo on NIGDY NIE JEST NA KAMERCE. Jestesmy ze soba dwa lata i pol roku temu zmienil prace i na kamerce byl tylko na rozmowie o prace. Wiec mowie mu, spokojnie ze przeciez NIGDY NIE JEST NA KAMERCE I SKAD MOGLAM WIEDZIEC, to ten dalej TO PO CO NAGO CHODZISZ PO DOMU itp. i ze to jest moja wina, bo jak ktos siedzi przy komputerze ma sluchawki i rozmawia patrzac na ekran to trzeba ZAWSZE ZALOZYC ZE MOZE BYC NA KAMERCE I TO MOJA WINA. I moj argument ze ostatnie pol roku ani razu nie byl na kamerce, a chodzilam nago po domu i nie bylo problemu, to sie odbija od niego.

Mysle ze oboje nie rozumiemy swoich stanowisk. On nie rozumie nawet jak ja sie teraz wewnetrznie czuje (to bylo dzis rano) widzieli mnie nago ludzie, przecież ja nie chcialam tego. Skoro ja czesto chodze nago po domu to mogl on mi powiedziec ze bedzie na kamerce, zebym sie ubrala (tak wiem, spalam w tym czasie), ale ja tez sie czuje z tym zle. I jeszcze gorzej ze on mnie wini :<

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 131
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pewnie bejt, my ale oboje z niebieskim pracujemy zdalnie i jak są calle a druga osoba jeszcze śpi albo gdzieś lata na golasa to po prostu piszemy, że jest kamerka, a poza tym na wszelki wypadek nie wchodzimy sobie w kadr. Czemu ludzie ze sobą nie rozmawiają XD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): jprdle czym czym ty się przejmujesz, następnym razem powiedz mu żeby wystawił taki znak "cisza nagranie" albo "teren monitorowany" (poważnie! ), a to że cię widzieli na golasa jakie to ma znaczenie? na plaży przecież też chodzisz praktycznie goła, nie masz się czym przejmować a starego XD uspokój bo to był wypadek, wypadki się zdarzają i nie przestawaj chodzić na go :D po domu

  • Odpowiedz
idź być tamponem gdzie indziej


@lubie_moderacje_2: oj oj, ostateczny "argument" ( ͡° ͜ʖ ͡°) (na dodatek nie mający sensu w tym kontekscie, bo to problem kobiety vs mężczyźni tutaj sami wszyscy tworzycie, a to po prostu zwykłą wpadka, szału nie ma, nie pierwsza i nie ostatnia w naszej cywilizacji)

Po prostu dzieci jesteście, albo jakichś patologicznych ludzi z pracy macie. Na dodatek masz problemy z prowadzeniem rzeczowej
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zwalenie winy na chłopa poziom expert. Szkoda tylko p0lki tylko w takim zwalaniu są biegłe ( ͡º ͜ʖ͡º)
dorośniesz, stracisz pierwszego, drugiego wartościowego chłopa i albo się ogarniesz albo ci zostaną koty - powodzonka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Sama pracuje podobnie do twojego faceta - nigdy nie musze uzywac kamerki, ale ostatnio zdazyla sie sytuacja, ze ktos jej zazadal i musialam wlaczyc, dlatego ja z zasady traktuje osobe "w pracy" jako osobe, ktora moze uzywac kamery/mikrofonu i zawsze ostroznie sprawdzam, czy moj partner moglby rozmawiac/jakakolwiek inna osoba.
Nie wyobrazam sobie biegania nago, jesli wiem, ze ktos obok praucje. Po prostu czysty zdrowy rozsadek. Jakby moj partner
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie słuchaj mordzio tych #!$%@? toksyków. Skoro są tacy konserwatywni to się powinni #!$%@?ć na twojego niebieskiego, że o Ciebie nie zadbał. To on zmienił coś co w waszym domu było regułą i to on powinen zadbać o to żeby wiedziałaś. A jak czujesz się "zmolestowana" to on powinien to z tobą wyjaśnić i się tobą zaopiekować.
  • Odpowiedz
kobiety ogolnie maja taka jakas debilna beztroske.


@programista15cm: @john_transvolta

Iks de

Pomijając czy wpis to bait czy nie - laska codziennie chodzi nago po domu, niebieski zna jej przyzwyczajenia i pracuje zdalnie bez kamery i nic się nie odzywa, aż pewnego dnia jednak musi ją włączyć i nie pomyśli, żeby ostrzec przed tym różową. Nie, po co, to ona ma się domyślić, że akurat dziś niebieski gada przez kamerkę xD

Przypomniały
  • Odpowiedz
@lubie_moderacje_2: nie wiem czemu mają służyć twoje posty do mnie, zwyczajnie nie masz racji po prostu. Piszę o współodpowiedzialności to mi wciskasz w usta że zwalam winę na niego xD wy wiecznie manipulujecie by porządną kobietę uczynić p0lką w waszych chorych łbach. Po prostu w takiej sytuacji koleś powinien sobie darować krzyki i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim niebieski powinien przeprosić i wyluzować. Nawet jeśli cię widzieli - życie. Stalo się. Nie ma się czego wstydzić :) ustalcie na przyszłość co masz robic żeby to się nie powtórzyło.

Gość robi igly z widły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nie rozumiem po co wkoło spamujesz swoimi błędnymi wypowiedziami. Wyjaśniłem ci 3 razy twoje błędy, a ty dalej je powtarzasz - oddczuwasz jakąś perwersje gdy ktoś wyjaśnia ci błędy?
Sprawa jest bardzo prosta, baba wyszła z pierogiem, nie pomyślała i teraz chłop boguwinny ma #!$%@? w robo. Prosta historia którą na siłę z jakich niewyjaśnionych przyczyn próbujesz komplikować żeby wyszło na "twoje" ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Wy niebiescy po prostu żyjecie w innym świecie, gdzie różowe mają się domyślać każdy wariant waszego zachowania, problemu i potrzeb i przewidywać przyszłość gdzie sami nie raczycie wziąć odpowiedzialności za cokolwiek. Różowa ma być jak robot, nastawiona i wiecznie czujna, z oczami na około głowy, by z wyprzedzeniem przewidywać każdy wasz krok, by się dopasować, dostosować i wyjść naprzeciw waszym potrzebom, o których nie raczycie wspomnieć.


@AlienFromWenus: Tak jak się w
  • Odpowiedz
@lubie_moderacje_2: jakie błędy? XD ja wam wyjaśniam bo to wy popełniacie błędy - oboje są odpowiedzialni bo oboje nie przewidzieli co zrobi druga strona. Niebiescy zawsze uważają że kobieta powinna się domyślić, zwalniając tym samym samych z siebie z odpowiedzialności co właśnie wy tutaj czynicie
  • Odpowiedz
@lubie_moderacje_2:

Że wyjątkowo tego dnia niebieski ma włączoną kamerę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A niebieski powinien się domyślić, że skoro jego różowa codziennie chodzi nago po domu a on kamerki włączonej nigdy nie miał a dziś ma, to powinien ją ostrzec w razie czego lub tak się ustawić by kamera była na ścianę a nie na drzwi. Proste. Oboje nawalili i nikt mi nie wmówi, że jest
  • Odpowiedz
A niebieski powinien się domyślić, że skoro jego różowa codziennie chodzi nago po domu a on kamerki włączonej nigdy nie miał a dziś ma, to powinien ją ostrzec w razie czego lub tak się ustawić by kamera była na ścianę a nie na drzwi. Proste. Oboje nawalili i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.


@AlienFromWenus: przesadzasz, ona w tym czasie spała, a weszła jak się obudziła. Nie wiemy nic o
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi:

Ok oboje się nie spodziewali. Ale w komentarzach wrze hejt na p0lke nieodpowiedzialną i głupią gdzie darcie na nią peezdy (jakby świadomość, co się odjamiepawliło nie była wystarczającą karą dla niej) jest według wykopków jak najbardziej słuszne i właściwe xD
  • Odpowiedz