Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@Katzenfutter: Ona jest bezrobotna, nie trzeba sprzątać codziennie a jak dzieci są starsze to uczy się ich sprzątania swoich zabawek. Co do wychowania to racja, że ojciec powinien po pracy sporo się angażować. Jednak ona za bardzo wyolbrzymia swoje zasługi.
Póki matka jest na zwolnieniu macierzyńskim to przejmuje większość obowiązków domowych w większej ilości. Jak już wróci do pracy to jest podział i wspieranie się- chociaż też zależy od dogadania się
@Nowystaryziel wiadomo ze sa rozne modele. Sa nawet takie, w ktorych to facet wiecej ogarnia albo mozna liczyc na pomoc babci. Ona odnosi sie akurat do toksycznych facetów, ktorym sie wydaje ze jak kobieta zajmuje sie domem i dziecmi to jest „madka” ktora sie calymi dniami obija i nawet na wykopie panuje takie przekonanie, ze praca domowa kobiety jest prosta i nic nie warta, liczy sie tylko ta zawodowa faceta bo zarabia
@kamil-tika: Wystalkowałem ją. Ma dwójkę dzieci. Ogólnie po studiach typiara nie wiedziała co z sobą zrobić (ponad 10 lat temu) i była utrzymywania przez męża, który musiał nawet zajęcie jej ogarnąć bo jest tak głupia, że stronki w htmlu nie potrafiła zrobić- jej praca to pisanie bloga. Później poleciała w feminizm, bo najłatwiejsze do zwabienia głupich czytelniczek. Ogólnie stronka to gówno na poziomie robienia własnej strony w szkole średniej plus jakieś