Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@Katzenfutter: w USA największy procent nieszczęśliwych osób w społeczeństwie stanowią samotne kobiety po 40, "robiące karierę". Więc to się może i zmienia, ale dlatego, że kobiety uwierzyły w narrację medialną i zignorowały biologiczne potrzeby. Szczęśliwym samotnym wilkiem to może być facet, wśród kobiet to są tylko wyjątki potwierdzające regułę. Psycholodzy również zacierają ręce, bo to łatwa kasa. Tak samo jak wmawianie ludziom, że bycie grubasem jest ok.
@kamil-tika: Wiadomo, KAŻDA, absolutnie KAŻDA kobieta CODZIENNIE myje wszystkie podłogi, ściera kurze, czyści dokładnie łazienkę, lustra, myje okna, myje piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę itd. Do tego gotuje śniadanie, kilkudaniowy obiad z deserem, kolację. Do tego przez 8 godzin zajmują się dzieckiem edukując je, idąc na spacer, plac zabaw, basen itd.

Tak właśnie jest. To właśnie kobiety codziennie robią w domach xD Albo co gorsza: UWAŻAJĄ że to robią.

To równie dobrze facet
Liczenie seksu to kek, bo to ma być przyjemność dla obu stron a nie jakiś obowiązek
Gotowanie obiadu to góra 2h dziennie. Można robić obiad na 2 dni albo łączyć niektóre posiłki lub zamówić to jedzenie
Opieka nad dziećmi to głównie gdy są małe
No i sprzątanie? Kto sprząta codziennie cały duży dom? Wystarczy raz na tydzień a sprzątanie po obiedzie i jedzeniu jeśli wliczone w czas

Czyli to wszystko można zrobić
@kamil-tika: gościu, oczywiście ze nie chodzi o przeliczanie wszystkiego na kasę, a o zauważenie, ze ogarnianie domu, dzieci, starszych rodziców i tym podobnych rzeczy to tez jest rodzaj pracy, w której przodują kobiety. jak nie dociera na miękko, bo, „hehe, to przecież max godzinka w tygodniu, a kto wam wniesie lodówkę na czwarte piętro albo zmieni koło raz na 4 lata!” to pozostaje przełożenie tego na język przecież doskonale rozumiany przez
Ah tak, codzienne sprzatanie domu za 500zl. Chcialbym zobaczyc żonę która #!$%@? takie sprzatanie codziennie.
Albo taka co uprawia seks 3 razy w tygodniu xD Albo gotuje tyle, co kucharka 8h xD

Zapomniala jak zawsze ze te koszty to przez 50% nalezy podzielic, bo przeciez też je i mieszka w tym domu i dziecko tez jakby jej
@kieubonson: a jak sama siedzisz na chacie i nie jestes w zwiazku to tez tak sobie liczysz te hajsy ktore ci przeszly kolo nosa jak dla siebie we wlasnym domu zmylas podloge, a pozniej odpalilas kuchenke i dla siebie jedzenie zrobilas? Wy to faktycznie macie jakis wrodzony blad w oprogramowaniu i problem jest, ze nie da sie tam zadnej aktualizacji zrobic zeby ten blad wyeliminowac. Nic dziwnego, ze coraz wiecej liczbie
@kvmel: mhm, tak, dokładnie. maszbadanie cbosu i nie wyjeżdżaj mi tu z księżniczkami, bo niepracujących kobiet w polsce jest 34%, zazwyczaj dlatego, ze zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić na żłobek albo opłacenie opieki nad zależna osoba starsza z tej mitycznej, wielkiej kasy swojego starego.
Liczenie seksu to kek, bo to ma być przyjemność dla obu stron a nie jakiś obowiązek


@brednyk: w większości małżeństw mężowie nie szanują tego że żona nie ma ochoty i wymuszają nieustannym jojczeniem
@kamil-tika: chyba już Ci wytłumaczyłam, skąd takie, a nie inne zaprezentowanie tematu, ale widzę, ze dalej nie dociera. wróć może do analizowania jakichś bardziej zaawansowanych zjawisk społecznych typu uniwersum kononowicza xd