Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@Invisiblinio: Akurat częste odmawianie małżonkowi seksu w świetle prawa to przyczyna rozpadu związku małżeńskiego przez brak pożycia seksualnego. Nie wiem dlaczego mężczyźni nie wnioskują o rozwód z winy żon w takich sytuacjach, których jest w Polsce wiele. Oczywiście wcześniej trzeba namawiać żonę na terapię dla par i inne bzdety, żeby mieć podkładkę do sądu.
@Invisiblinio: Sprzątanie skromnego mieszkania to parę godzin max raz w tygodniu, trochę logiki. Do tego nie tylko debilki i imigrantki, ale też cała masa wielce wykształconych kobiet po takich perspektywicznych kierunkach jak psychologia, socjologia, itd. (chociaż w większości to też debilki na takie kierunki chodzą) miałyby pracę :)
Poza tym każdy przeciętnie zarabiający facet w wieku 30lat ma minimum te 10k na rękę i takiemu faktycznie lepiej zamówić sprzątaczkę raz w