Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@kamil-tika: w ogóle to nieźle zmanipulowany ten filmik, ona sugeruje że chłop żyjący samotnie bez laski będzie za wszystko płacił i nic sam nie robił, a prawda jest taka że większośc samotnie żyjących chłopów sprząta, pierze i gotuje samodzielnie, więc te jej pieprzenie jak to kosztowne jest życie bez kobiety można włożyc między bajki
@kamil-tika: Skąd ona bierze że 5k opiekunka zarabia? Wpisuje w google zarobki i mediana to 3500zł BRUTTO i tak samo dla sprzątaczki i kucharki średnia to 3500-3700 brutto miesięcznie. Kto zresztą codziennie wpuszczać będzie sprzątaczkę i kucharkę żeby coś ugotowały xD? Zrobienie jakiegoś jedzenia to kwestia umówienia się obu stron w związku i można codziennie jeść obiad nie zatrudniając żadnej kucharki. Można utrzymywać porządek w domu regularnie po sobie sprzątając i