Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@Invisiblinio: Mało kto bierze ślub, bo faceci nie chcą i boją się wiązać aktem małżeństwa, który jest pułapką bo po rozwodzie tracą większą część majątku jak nie cały i dostają jeszcze obowiązek alimentacyjny. Statystyki rozwodów były takie, że chyba 60% nowych małżeństw rozpadało się w ciągu pierwszych 5 lat. Teraz procent ten spadł, ale spadła ogromnie ilość małżeństw.
Ta typiarka jest pseudofeministką, bo łapie głupie czytelniczki na wojnę płci- nastawia na
@Nowystaryziel: ta, niektórzy tak, ale wiekszość nadal myśli: ślub = seks 4 razy w tyg do konca zycia.
Typiarka robi dobrą robotę, bo mówi rzeczy które sama zauważałam już w wieku 10-11 lat i się dziwię, że dopiero teraz padają takie hasła.
@Invisiblinio: Nie chcę jej surowo oceniać, ale po krótkim stalkingu wyszło szydło z wora. Ona po skończeniu studiów nie pracowała kilka lat, a urodziła dopiero całkiem niedawno w późnym wieku. Jej praca to tylko hejt, mowa nienawiści i napędzanie wojny płci- czyli nastawianie kobiet przeciwko mężczyznom- bo feminazi się czyta. Typiara sama wybrała los kury domowej, a tak bardzo z tym walczy. Kasy raczej dużej na tym nie zarabia, a i