Wpis z mikrobloga

Czy tak wyglądałaby co druga polska porodówka, kiedy by wprowadzono obowiązkowe testy na ojcostwo? Nie wiem choć się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powstał taki program w Polsce kiedykolwiek? Nie mogłem znaleźć nic w necie, a myślę że to byłaby bardzo dobra rozrywka na skalę naszego kraju. Już widzę oczyma wyobraźni te całe rodziny zbierające się przed telewizorami w sobotę o 20:00, żeby dowiedzieć się czy sąsiad złodziej jest ojcem czy go baba wali po rogach.

Jeżeli nie było nigdy takiego programu zwracam się do Szanownego Pana Zygmunta Józefa Solorza-Żaka o wypełnienie tego rodzaju programem tej pustki w ramówce telewizyjne, pustki kulturowej, a przede wszystkim pustki w naszych sercach. Wiem, że Pan to czyta, więc apeluje o podjęcie działania. Pozdrawiam.

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tv #heheszki
DoktorNauk - Czy tak wyglądałaby co druga polska porodówka, kiedy by wprowadzono obow...
  • 17
Powstał taki program w Polsce kiedykolwiek?


@DoktorNauk: z poczatku myslalem, ze zadna p0lka by sie do tego dobrowolnie nie zglosila, a potem sie zreflektowalem, ze za 100zl kazda z nich by tak mowila jak tak murzynka, ze to nieprawda i test sie myli i caly swiat sie myli. I caly chor podobnych polek wzajemnie upewniajaych sie, ze to blad testu, blad DNA, ze skoro pewnosc jest 99.99999% to ona jest wyjatkowa
@Powiew_morskiej_bryzy: pewnie chodzi ci o jerry springer show (swoją droga sam jerry niedawno kopnął w kalendarz) czyli takie trochę rozmowy w toku tylko bardziej dynamiczne gdzie punktem finałowym programu była bijatyka zwaśnionych stron xD
Te wszystkie programy są reżyserowane a w postacie wcielają się naturszczyki
@apee A Anna Maria wesolowska przestawia prawdziwe procesy xD