Wpis z mikrobloga

358 078 + 225 = 358 303

Udało się! Przejechana trasa Ultra Duch Puszczy Szosa 220. Pierwsze ultra (tudzież klasyk, bo według niektórych za krótkie na ultra ( ͡º ͜ʖ͡º) )

Szosę kupiłem na początku maja 2022, a w tym roku udało się przejechać coś, co wydawało się wtedy nieosiągalne.

Łączny czas 11 godzin 39 minut. 4,5 litra wody. Masa jedzenia. Niesamowity ból dupy spowodowany jakością podlaskich dróg. Większość ok, ale część dała się we znaki, szczególnie długie fragmenty wielokrotnie łatanej byle jak drogi.

Nie tylko było to moje pierwsze ultra, ale też pierwsze zawody organizatorów. Niestety dało się to odczuć. Przez słabą obsługę RODO sporo osób nie dostawało ŻADNYCH maili. Na stronie wydarzenia informacje były albo i nie. Większość przez facebook, przy czym tam też ciężko było znaleźć konkrety. Do tego ostatnia osoba startowała po godzinie 13:00!

Na szczęście na przyszły rok rozważają wypuszczenie dystansów 500 km już w piątek, co rozwiąże jeden problem. Mam nadzieję, że będzie lepiej, bo zdecydowanie warto odwiedzić Podlasie. Bardzo malownicze rejony, chociaż fajnie byłoby je podziwiać je na spokojnie, a nie spieszyć się, żeby zdążyć przed nocą.

To by było na tyle. Idę po Sudocrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz Paczekwmasle - 358 078 + 225 = 358 303

Udało się! Przejechana trasa Ultra Duch Puszc...
źródło: 20230612_155445
  • 6
panie pączek, jakie ultra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nie_znany: o tym właśnie mówiłem xD

No ale #!$%@?ąc - nie ma za bardzo w czym wybierać jeśli chodzi o eventy szosowe dla kogoś kto nie ma nogi. Ciężko o dobrego kandydata na pierwszy taki event. Tu w miarę płasko, okolice ładne, cena znośna. Daję okejkę, oby tylko ogarnęli to lepiej na przyszły rok.