Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem trochę podejścia #przegryw do kobiet.. poznałem sporą ilość osób czy to kiedyś będąc na studiach czy na przestrzeni lat zmieniając pracę i każdy potrafił sobie znaleźć fajną dziewczynę samemu będąc zwykłym gościem. Sekretem jest to że 99% takich przypadków to pary z wieloletnim stażem i znają się od dawna. Nie znam nikogo, ani nie słyszałem żeby para poznała się na #tinder czy innymi dziadostwie. Dlatego idiotyzmem jest twierdzić, że kobiety to złe, niczym się nie interesują.. wręcz przeciwnie - jest bardzo dużo mega inteligentnych i ambitnych lasek do rany przyłóż ale są po prostu zajęte. Normalni ludzie poznają się na żywo i tkwią w związkach latami a cała reszta toksycznych ludzi kisi się na tinderach.

#zwiazki #relacje #randki #przemyslenia #tfwnogf #blackpill #badoo #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem trochę podejścia #przegryw do ko...

źródło: shutterstock_674652934

Pobierz
  • 45
@mirko_anonim: Ja raz zapomniałem portfela, zorientowałem się dopiero gdy w Biedronce, gdy musiałem zapłacić za zakupy z 90zł. Przyznam to było niezręczne, ale jakaś klientka za mną, taka zadbana blondynka po 30 z uśmiechem mi za nie zapłaciła. Oczywiście gdy odprowadziała mnie do mojego mieszkania, w ramach oddania pieniedzy za zakupy. Jakoś tak wyszło, ze skończyło się na seksie.
@mirko_anonim: Kiedy to było? Piszesz to tak, jakbyś miał lat 35 i wspominasz swoje doświadczenie z 10 lat wstecz

No to Panie op, powiedz mi gdzie mamy te kobiety zdobywać? Od wielu lat poznawanie się online rośnie. Poza tym, użyłeś tagu przegryw. Wielu z nas nie ma "znajomych czy kolegów" więc z automatu odpada kolejna opcja na zdobywanie drugiej połówki
NogaOdStolu - @mirko_anonim: Kiedy to było? Piszesz to tak, jakbyś miał lat 35 i wspo...

źródło: D_SPWRIWwAEA95o

Pobierz
@mirko_anonim: znam kilka par które poznały się na tinder nawet mój przełożony wysoko postawiony człowiek poznał swoją dziewczynę na tinderze xD mam też kumpla przegrywa który również swoją dziewczynę poznał na tinderze więc bym się nie zgodził z tobą. Wiadomo że lepiej poznawać ludzi tak jak piszesz, ale na tinderze też możesz poznać ciekawe osoby jest ich mało, ale da się trafić tam bardzo często siedzą normalni ludzie których na codzień
pary z Discorda XD


@abc-def: jeśli nie siedzisz w temacie to się nie odzywaj jest całe mnóstwo serwerów które sobie tworzą znajomi gdzie czasem po 20-30 osób wieczorami wbija i grają w gierki bardzo często jest też tam sporo dziewczyn. Sam przesiadywałem na takim serwie mojego kumpla gdzie wbijało czasem mnóstwo osób, siedzieliśmy sobie wieczorami graliśmy w kalambury czy fortnite czasem było picie alko wspólne. Zaraz napiszesz to spotkajcie się na