Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, jaka historia, co się odwaliło, to ja nawet nieeee.

Zostałem zaproszony na domówkę do swojego kolegi, z którym trzymałem się na studiach. Strasznie nie chciało mi się tam iść samemu, bo wiedziałem, że poza nim nie będę nikogo znać. Postanowiłem, że wezmę ze sobą swojego zioma Oskara.

Oskar to 25 letni student III roku psychologii w biznesie. Średnio mu te studia idą, bo zaczął w wieku 19 lat. Generalnie Oskar nie pracuje, jest jakimś tam wiceprezesem jednej ze spółek swojego ojca. Poznaliśmy się kiedyś na jednym melanżu, na którym dzięki niemu zaliczyłem jakąś dobrą julkę, no i tak teraz się go trzymam, bo wiadomo, hehe Przyszliśmy na imprezę już trochę podpici, bo wypiliśmy sobie trochę dobrego łyskacza, którego Oskara stary przywiózł ze Szkocji. Podobno to jakaś 80 letnia unikatowa whisky była, ale z colą smakowała jako tako.

Oskarowi na imprezie spodobała się jedna laska, do której strasznie się doklejał. Dziewczyna nie piła (potem okazało się, że jest w 2 miesiącu ciąży). To była Karolina, lat 28. Mega atrakcyjna, ale przy tym bardzo opanowana i tłumiła cały czas zapędy Oskara, ponieważ miała chłopaka. Potem zaczęła opowiadać, jak to w końcu zaczęło im się powodzić, bo teraz pracuje w księgowości w jakiejś dobrej firmie i jest lepiej, ale jej chłopak jest przedstawicielem handlowym do kluczowych klientów i to on głównie dźwiga domowy budżet. Wzięli kredyt i kupili mieszkanie.

Oskara ta gadka zaczęła wkurzać, bo jemu żadna nie zwykła odmawiać, więc zaczął ją delikatnie smyrać. Wtedy ona mu wygarnęła, że jest zwykłym bananem i ma się odwalić. Oskar strasznie się wkurzył i nawalony jej ostro nawrzucał o byciu plebsem i tak dalej. Laska zadzwoniła po swojego chłopaka, bo miała tej imprezy dość. Oskar w tym czasie co raz bardziej się odpalał i zaczął ją dotykać, na co musiałem już zainterweniować i go złapać za fraki i odstawić od tej kobity.

No tak czy siak przyjechał ten chłopak, laska wyszła na zewnąrz, Oskar za nią, chłopak znając całą sytuację po prostu podszedł i wypłacił Oskarowi strzała, gasząc mu światło na dobrą godzinę xDD Parka pojechała do domu.

I teraz rzecz najlepsza. Na drugi dzień się okazało, że Oskara stary jest w radzie nadzorczej tej firmy, w której pracuje ten chłopak xDDD Gość został wezwany w poniedziałek na dywanik i po prostu wyp***rdolony dyscyplinarnie z pracy xDD Powód? Znalazł się, przed przyjściem do biura wrzucili mu do szufladki w biurku 5g jarania i wezwali jeszcze gliny xD

Chłop został z dnia na dzień bez dochodu, laska podobno przeszłą jakieś załamanie nerwowe i trafiła do szpitala, ciąża zagrożona, a oni jeszcze kredyt mają na głowie, potężne kombo.

Nie ma bata na takiego wariata jak Oski, z im lepiej nie zadzierać :DD

#heheszki #pasta #p0lka #zarzutkadoskonalejjakosci #oskarek #takbylo #lolcontent #przegryw #bekazpodludzi #patologiazmiasta #seks
  • 4