Wpis z mikrobloga

@emlo999: dziwne trochę, obecnie jestem na pełnym leczeniu od stomatologa przez chirurga po ortodontę, "grozi" mi implant jak zęby się "źle" przestawią, za implant wyliczono mi 7k zł i będzie to przedni ząb. To 17k brzmi jak abstrakcja... i chodzę to raczej spoko gabinetu z dobrymi opiniami etc.
@emlo999: Drogi ten twój chirurg więc obstawiam Warszawę. Miałem odbudowę kości w Krakowie . Zmielili mi ósemkę i zrobili wyciąg z krwi, potem to zmieszali i umieścili w wyborowanym ubytku w szczęce. No i zaszyli. Dzięki temu kość odbudowała się szybciej i jest gęstsza. Dałem 1500pln na początku roku 2023. No ale się okazało ze i tak jest za mało kości i trzeba podnosić o 2mm zatokę. Trochę mi to nie
@emlo999: potrzebuję 1000 kanapek z dowozem na imprezę za 2 dni. Koszt chleba to pewnie z 300zł, szynka, ser i reszta składników jak jajka to powiedzmy kolejne 300zł, dowóz to też 50zł za paliwo. Kiedy robisz ? Całość powinna się zamknąć w 650zł zgodnie z powyższą logiką.
@freeszpak: A leczenie onkologiczne w USA kosztuje kilkaset tysięcy dolarów, tez na tyle, na ile ktoś wycenił swoją prace c’nie xD nie chcesz nie korzystaj. Co za typ wolnorynkowy.

@Raptrax e tam #!$%@?

niektórzy przychodzą do dentysty z brudnymi zębami, dbają od czasu do czasu i maja zdrowe. Inni będą szorować pół godziny po każdym posiłku, nitkowac, irygować, płukać, nie jeść cukru a i tak coś się zesra. I słyszałem to
@emlo999: dlatego chodzi się do takich lokalnych osiedlowych, którzy są tylko ewentualnie na mapie Google i tyle. Ja nadal płace normalne ceny, nikt mnie na początku nie namawia na zdjęcie 3D, jakieś ch…muje dzikie węże i płace za wykonana usługę. Raz z powodu bólu poszedłem do jednej z takich klinik i za wypełnienie dałem ponad 600 zł, kiedy u mojego dentysty 150 zł.
@emlo999: ja też się ostatnio zdziwiłem, jak zobaczyłem, że najzwyklejsze usuwanie kamienia (skaling, piaskowanie, fluor) dziś kosztuje często powyżej 400 zł, a jeszcze kilka lat temu płaciłem za to 150 zł.
@ddiazepam: bylem z nia 8 lat , teraz jestem po rozwodzie, nie wyciagam tych sum z palca, ona teraz ma interne i robi gastrologie, juz zarabia polowe tego co jej ojciec, a mysle ze szybko dojdzie do tych 50k, nie mowiac o tym przy takim przyplywie gotowki juz maja pare mieszkan we wroclawiu na wynajem i z samego najmu jest dodatkowe 10k miesiecznie