Wpis z mikrobloga

@freeszpak: A inni robiąc swoje biznesy nie wykładają duzych pieniędzy co? Xd Nigdzie nie napisałem ze maja robić za pół darmo czy za darmo ale ewidentnie jest coś w rodzaju zmowy cenowej i przez brak dużej konkurencyjności a także przez regulowany ilościowo zawód lekarza czy to dentysty (ale pewnie tego nie wiesz, co, panie wolny rynek?) dentyści mogą sobie windować ceny w nieskończośc. Nie ma to nic wspólnego z wolna
  • Odpowiedz
@r333m4k444 Typie, za szkolenia się płaci samemu. Młody lekarz po studiach sam sobie musi zarobić na te szkolenia po pięć koła. A szkoli się po to, żeby wykonywać lepiej swój zawód i pracować lepiej niż tylko na NFZ i lepiej pomóc pacjentowi.
  • Odpowiedz
@emlo999: @Miguelos implanty tytanowe mają praktycznie zerowe ratio nieprzyjęcia się.

W warszawskiej top klinice gdzie się leczę wygląda to cenowo w ten sposób, z tym, że ja robię tego cyberwszczepa w dolny łuk:

- śruba - 3400 zł
- korona tymczasowa podczas ortodoncji (ok 2 lata)
  • Odpowiedz
teraz jestem po rozwodzie


juz zarabia polowe tego co jej ojciec, a mysle ze szybko dojdzie do tych 50k

@KrowkaAtomowka: Cóż, mezalians działa tylko w jedną stronę. A tak z czystej ciekawości, gdzie pracujesz i za ile? Jak wyglądały wasze finanse na początku małżeństwa?
  • Odpowiedz