Wpis z mikrobloga

@emlo999: I na dodatek zero gwarancji. Jakbym ja w mojej robocie nie dawał gwarancji to bym w pysk dostał. Ale nie, dentysta może nie dawać gwarancji, kasować w nieskończoność i elo XD
  • Odpowiedz
@emlo999: ja w przyszłym roku muszę zrobić gruntowną przebudowę japy i się nie oszukuje, zrobię ruchome protezy - to i tak żeby z tyłu, powinno być git. I tak tanio nie będzie, ale na pewno znacznie taniej niż przykład powyżej. Druga rzecz, że ja się patologicznie boję dentystów i pójdę gdzieś gdzie mnie wprowadzą w narkozę + zrobię kilkudniowy kontrolowany realapse uzależnienia i przez kilka dni po będę się znieczulał morfiną.
  • Odpowiedz
@emlo999: to teraz sprawdź ile kosztują implanty piersi albo proteza nogi czy ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wiadomo każdy janusz w garażu może wszczepić implant, za co oni tyle biorą?!
  • Odpowiedz
  • 50
@SkrytyZolw Nie wiem ile kosztują ale wiem, że jak interesowałem się implantem zęba jakieś 4 lata temu to kosztował około 3-4 tys. złotych a teraz 17 tys. xD. Ładnie inflacja #!$%@? u dentystów.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: no i OP dokładnie taką cenę wrzucił, implant plus korona to na powyższym cenniku 8700zł w najdroższej opcji. Zatem jeszcze raz, gdzie te implanty za 17 000zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Miguelos: nie wiem gdzie ty chodzisz do dentysty, ale jak wyjdziesz poza swoją wieś to odkryjesz, że normalnie dają gwarancję na to co robią, pod standardowymi warunkami że będziesz dbał o zeby i chodził na przeglądy co powiedzmy pół roku.

Do tego, oprócz nieobowiązkowej gwarancji, jest obowiązkowa rękojmia która wynika z kodeksu cywilnego.

A jak już tak głęboko wchodzimy, to paradoksalnie brak gwarancji jest czasami plusem - zgodnie z prawem, musisz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SkrytyZolw a ty się znasz coś trochę? dodatkowo podniesienie dna zatoki jeśli robisz zęba u góry i nie e generacja kości gdzie w większości się robi
  • Odpowiedz
a jak korona przyszła to sorry nie przyjmujemy bo grypka zapraszamy nigdy, kup sobie ketonal na zęba i zaklej dziurę modeliną
  • Odpowiedz