Wpis z mikrobloga

Żebym dobrze zrozumiał ta część #anastazjazgrecji #afera

1) Znaleziono ciało.
2) Złapali ciapatego, którego podejrzewają o popełnienie morderstwa.
3) Ten ciapaty mówi, że uprawiał z nią dobrowolny seks. (A co ma powiedzieć? Że ja zgwałcił? Pewnie jest nasienie potwierdzające stosunek, ale nie gwałt)
4) Wszyscy wierzą podejrzanemu o morderstwo. Że się #p0lka puściła.

Wy #!$%@? jesteście normalni?
  • 47
@Zielony_Minion: I co ten seks ma w ogóle do tego? Jakiś nowy rodzaj dobrowolnego BDSM?


@kestar: że jak go zaczną przesłuchiwać, to ma linie obrony. "Sama się chciała rżnac, dlatego jest DNA". Jakby mówił, że jej nie dotknął a mieliby DNA to w sądzie by to nie przeszło.

@Zielony_Minion: no przecież nie żyje, to co #!$%@?, sama się udusiła?


@botellon: co ma więcej sensu,

- że ja zgwałcił
@Zielony_Minion: nie wiem co ma więcej sensu, ale wiem, że da się ustalić, czy stosunek został odbyty po śmierci, czy przed śmiercią denatki, oraz jakie miała obrażenia, czy była przytrzymywana, czy walczyla i tak dalej, do tego czasu nie trzeba gdybać, ale to pewnie i tak nie pójdzie publicznie. Wiadomo jedynie, że dobrowolnie z nim poszła, bo miał ją odwieźć motocyklem ¯\(ツ)/¯
@kestar: że jak go zaczną przesłuchiwać, to ma linie obrony. "Sama się chciała rżnac, dlatego jest DNA". Jakby mówił, że jej nie dotknął a mieliby DNA to w sądzie by to nie przeszło.


@Zielony_Minion: Niby tak, aczkolwiek no #!$%@? mu to pewnie da. Chłop był najmądrzejszym mordercą na świecie, dlatego zwłoki schował zaledwie kilometr od swojego domu XD
@kidi1: tak samo jak mnie denerwują wykopki co mówią, że rżnęła się z ciapatymi z własnej woli (bo bazują to na wypowiedzi kolesia co ja zamordował)

Tak samo mnie irytuje przeginanie w drugą stronę. Nie znamy detali - może była tak spita, że jak ja zaczepili, to nie wiedziała co się dzieje; może była już w takich sytuacjach i ja obcy ludzie podwieźli, więc nie wyczuła zagrożenia. Cholera wie, ale niektórych
@kestar: może wtedy mu jeszcze prawnik nie podpowiadał.

@Glikol_Propylenowy : staram się jak mogę wykręcić dla ciapatego linie obrony.
Ruchnął żywa i chętna, potem odwiózł, ale jak odjechał, ktoś ją złapał, zgwałcił i stąd obrażenia.. a ślady pod paznokciami? Podobało jej się, to i go podrapała.. ¯\(ツ)/¯
ktoś ją złapał, zgwałcił i stąd obrażenia..


@Zielony_Minion: To już nieprawda, bo ten 32 letni typ wg najnowszych wiadomości zasłyszanych przeze mnie chwilę temu w radiu wypłacił kasę z jej karty kredytowej, kupił bilet do Włoch no i w momencie wypłacania pieniędzy świadkowie twierdzili, że zwrócili na niego uwagę, bo miał na sobie pozostałości krzaków i miał brudna koszulkę. To za RMF FM które z kolei cytowali jakiś grecki portal, nazwy