Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co do tego marszu, to jesteś z automatu pisiorem i jeszcze będziesz czytał w komentarzach, że "to ty jesteś problemem", bo śmiesz oczekiwać od opozycji czegoś więcej, niż po prostu zastąpienie pis xD

Chciałbym również przypomnieć tym wszystkim wykopkom, że to właśnie ludzie nieprzekonani są kluczem do zwycięstwa, bo to miliony głosów, o które opozycja powinna walczyć z całych sił. Jako jedna z takich osób, usłyszałem dzisiaj, że:
- jestem pisowcem - klasyk
- mój gównogłos jest zbędny
- to nie #!$%@? opozycja bez pomysłu jest problemem, tylko ja, bo śmiem to zauważać

I wy się #!$%@? potem dziwicie i płaczecie, że pis wygrywa, bo ludzie mają w dupie wybory i dlaczego tak jest xD? Jesteście bandą pożytecznych idiotów, jak cała ta opozycja, bo do tego pustego łba wam nie przychodzi, że tutaj celem powinno być przyciągnięcie niezdecydowanego elektoratu, a nie robienie dobrze swojemu stałemu elektoratowi.

To właśnie ci ludzie, którzy nie wyszli na marsz, powinni być najmocniej przekonywani, że oni też się liczą, że mają prawo mieć inne zdanie, ale opozycja i ich wyborcy będą starali się ich przekonać do siebie. Tymczasem opozycja wciąż ma na tych ludzi #!$%@?, a bandy ich wyborców wyzywają ich od pisowców i piszą, że nikt nie będzie płakał za ich gównogłosami xD

#marsz #marsz4czerwca
bezbekpol - Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co d...

źródło: 0a24e4835864ffa327c34ab338d0e2ff

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Bo oni chcą żeby PO wygrało bo nie lubią PISU widziałem tutaj takie posty nawet. Tak działają wybory w tym kraju od lat i widać prędko się to nie zmieni zamiast wybrać coś całkowicie nowego to cały czas powtarzanie tego samego schematu a potem znowu płacz bo w Polsce źle.
  • Odpowiedz
  • 37
Weź ty konfederato się nie ośmieszaj.


@ignorancie: zdecydujcie się, bo sam już nie wiem, czy jestem za konfederacją czy za pis.
@missioncritical: już był argument o filmie z hollywood. naprawdę tylko na tyle cię stać, by komuś #!$%@?ć komentarz?

@eskejper:

Czy tragiczna sytuacja gospodarcza w Polsce nie jest wystarczajaca by przekonac Cie do zmiany wladzy


wręcz przeciwnie.

Za kogo Ty siebie uwazasz ze skoro jestes niezdecydowany to jestes cenny?
  • Odpowiedz
ten marsz powinien być narodowym ruszeniem, gdzie każda przemowa powinna być dopracowana w najmniejszym szczególe. powinna porywać tłumy i jednoczyć przeciwko temu, co obecnie mamy


@bezbekpol: po czym poznać konfederatę? Żyje w bajkowim świecie, nie odróżniając utopii od rzeczywistości. Znieśmy regulacje, kapitalizm sam stworzy równość i dobrobyt (na pewno nie monopole, dumping cenowy i wyzysk pracownika), znieśmy podatki ludzie sami podzielą się dobrobytem ( XD ), na marszu gdzie jest pół
  • Odpowiedz
  • 35
po czym poznać konfederatę? Żyje w bajkowim świecie, nie odróżniając utopii od rzeczywistości. Znieśmy regulacje, kapitalizm sam stworzy równość i dobrobyt (na pewno nie monopole, dumping cenowy i wyzysk pracownika), znieśmy podatki ludzie sami podzielą się dobrobytem ( XD ), na marszu gdzie jest pół miliona ludzi każdy powinien być erudytą, mieć takie same poglądy, wygłaszać ogniste przemowy.


@Gluptaki: no fajnie, ale jak to ma się do mnie? bo jedyne co
  • Odpowiedz
a co ty zrobiłeś bohaterze? poszedłeś na marsz po głównych ulicach, a nie pod domy polityków? powyzywałeś kilka osób od konfederatów i pisowców na forum ze śmiesznymi obrazkami? piszesz o "pasywnym pluciu"? to pochwal się, co ty zrobiłeś konkretnego, by coś zmienić w tym kraju, zamiast pluć i wyzywać ludzi od konfederatów na wykopie? bo coś mi się wydaje, że wielkie gówno, ale najgłośniej szczekasz.


@bezbekpol: próbuję uświadamiać idiotów którzy nie
  • Odpowiedz
  • 23
robią laskę pełzającemu autoryzmowi tak, że aż koty Kaczyńskiego miauczą z zachwytu.


@Gluptaki: w jaki sposób "robią laskę pełzającemu autoryzmowi tak, że aż koty Kaczyńskiego miauczą z zachwytu."? czy ja w jakikolwiek sposób zachwalam pis, czy może jedynie śmiem mieć wątpliwości i zadawać pytania? jeżeli to powoduje u was taki gigantyczny ból dupy, to czym wy się różnicie od tępych, pisowskich łbów, którzy postępują DOKŁADNIE tak samo?

albo jednak zrobić użytek
  • Odpowiedz
@bezbekpol:

Dokładnie tak! Mam te same przemyślenia. Szczerze? Liczyłem na to, że poszli po rozum do głowy zaproszą (a następnie dopuszczą do głosu / wystąpień) więcej ludzi... obiektywnie nieskompromitowanych lub mało skompromitowanych.

Tymczasem? No cóż :)

Myślałem też, że organizatorzy zwrócą uwagę uczestnikom marszu, że wulgarność i prostactwo nie jest najlepszym pomysłem na walkę nawet z pisowską hołotą (do której taki język niewątpliwie dociera) — a przecież oni (opozycja) kreują się
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Jeden mądry na tym portalu.

chopie to nie film w hollywood, wychodza tylko ci najbardziej #!$%@?, a ty siedzisz w domu i jeszcze komentujesz ze zrobilbys lepiej xD


@eyehategod:

chopie to nie film w hollywood, wychodza tylko ci najbardziej #!$%@?, a ty siedzisz w domu i jeszcze komentujesz ze zrobilbys lepiej xD


I te Wałęsy i inne Czarzaste to tam na spontanie wbili i uprawiali freestyle? ( ͡º
  • Odpowiedz
Kurde, nie wiedziałem, że tam każdy random mógł wejść na scenę i przedstawić swoje expose. Jakbym wiedział, to i ja bym swoje wygłosił.


@Rozkoszniaczek: możesz. Każdy może zorganizować marsz i na nim przemawiać. Te debile tego nie sprawdzają #pdk
  • Odpowiedz
@Gluptaki:

możesz. Każdy może zorganizować marsz i na nim przemawiać. Te debile tego nie sprawdzają #pdk


Tylko powiedz mi, jak to się ma do Twojej wypowiedzi:

na marszu gdzie jest pół miliona ludzi każdy powinien być erudytą, mieć takie same poglądy, wygłaszać ogniste przemowy.


To w końcu kto przemawiał i mógł przemawiać? Zwykli uczestnicy marszu, czy jednak organizatorzy, którzy w polityce siedzą od lat, ale są zbyt skretyniali, by przygotować się
  • Odpowiedz
@bezbekpol: cóż, zwolennicy własnych obozów jeszcze bardziej się okopali. Smutny jest ten podział w naszym kraju. Mnie natomiast pis ostatnią ustawą zmotywował do pierwszego w moim życiu pójścia na wybory i zagłosowania przeciw nim, mimo iż poglądowo najwięcej wspólnego mam właśnie z nimi.
  • Odpowiedz
ten marsz powinien być narodowym ruszeniem, gdzie każda przemowa powinna być dopracowana w najmniejszym szczególe. powinna porywać tłumy i jednoczyć przeciwko temu, co obecnie mamy. tymczasem już na początek dostaliśmy monolog "człowieka tysiąca sukcesów", jakieś miałkie przemówienia i laskę płaczącą nad "patriarchatem", gdzie w tym kraju nawet wiek emerytalny jest, wbrew wszelkiej logice, różny i to na korzyść kobiet.


@bezbekpol: czyli podoba Ci się sterowanie? Przemowy brzmiały naturalnie, były ludzki i
  • Odpowiedz
ludzie nieprzekonani są kluczem do zwycięstwa, bo to miliony głosów, o które opozycja powinna walczyć z całych sił.


@bezbekpol: niee, ludzie nieprzekonani to pisiory, które wiedziały ze inni zaglosuja tak jak chca, wiec nie trzeba isc glosowac
  • Odpowiedz
Od siebie na koniec dodam. Skoro PiS jest tak #!$%@?, a omówmy się, że jest, to powiedzcie mi jak #!$%@? jest opozycja, która nie potrafi go, ani sensownie wypunktować, ani nie potrafi przedstawić sensownego programu, który byłby ALTERNATYWĄ do PiS i jedyne co się z nimi kojarzy to #!$%@? o sądach, czy o praworządności, która co najwyżej robi za slogan, dla co mniej rozgarniętych?


@Rozkoszniaczek:

Otototootttoto

Jestem przekonany, że na tym
  • Odpowiedz
Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co do tego marszu, to jesteś z automatu pisiorem i jeszcze będziesz czytał w komentarzach, że "to ty jesteś problemem", bo śmiesz oczekiwać od opozycji czegoś więcej, niż po prostu zastąpienie pis xD


@bezbekpol: Raczej chodzi o to, że elektorat pisu jest betonem i tak zagłosuje na partię a opozycja jak zacznie się dzielić na mniejsze grupki to przegra.

Czasami trzeba iść na kompromisy jak jesteś freethinkerem
  • Odpowiedz