Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co do tego marszu, to jesteś z automatu pisiorem i jeszcze będziesz czytał w komentarzach, że "to ty jesteś problemem", bo śmiesz oczekiwać od opozycji czegoś więcej, niż po prostu zastąpienie pis xD

Chciałbym również przypomnieć tym wszystkim wykopkom, że to właśnie ludzie nieprzekonani są kluczem do zwycięstwa, bo to miliony głosów, o które opozycja powinna walczyć z całych sił. Jako jedna z takich osób, usłyszałem dzisiaj, że:
- jestem pisowcem - klasyk
- mój gównogłos jest zbędny
- to nie #!$%@? opozycja bez pomysłu jest problemem, tylko ja, bo śmiem to zauważać

I wy się #!$%@? potem dziwicie i płaczecie, że pis wygrywa, bo ludzie mają w dupie wybory i dlaczego tak jest xD? Jesteście bandą pożytecznych idiotów, jak cała ta opozycja, bo do tego pustego łba wam nie przychodzi, że tutaj celem powinno być przyciągnięcie niezdecydowanego elektoratu, a nie robienie dobrze swojemu stałemu elektoratowi.

To właśnie ci ludzie, którzy nie wyszli na marsz, powinni być najmocniej przekonywani, że oni też się liczą, że mają prawo mieć inne zdanie, ale opozycja i ich wyborcy będą starali się ich przekonać do siebie. Tymczasem opozycja wciąż ma na tych ludzi #!$%@?, a bandy ich wyborców wyzywają ich od pisowców i piszą, że nikt nie będzie płakał za ich gównogłosami xD

#marsz #marsz4czerwca
bezbekpol - Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co d...

źródło: 0a24e4835864ffa327c34ab338d0e2ff

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Invisiblinio:

@bezbekpol: niee, ludzie nieprzekonani to pisiory, które wiedziały ze inni zaglosuja tak jak chca, wiec nie trzeba isc glosowac

jeśli tak jest, to walka opozycji o przejęcie władzy jest przegrana, bo wystarczy, że PiS rozda trochę wozów strażackich, czy pobuduje kilka skwerów na wschodzie.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Ten wysyp klaunów tylko pokazuje jak tępe mamy społeczeństwo i czego oni nie zrobią by tylko być w tej "lepszej" kaście.
Nasz kraj wymaga głębokiej reformy i odsunięcia wreszcie tych którzy zasiedzieli się u władzy od ostatnich 30 lat, ale kto ma to zrobić z tak skretyniałymi ludźmi.
Cóż, pozostaje nam jedynie patrzeć jak to wszystko leci w piach.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Szanuję, że jeszcze Ci się chce z tymi fanatykami dyskutować, ja już się poddaję. Takiego oblężenia twierdzy i "kto nie z nami ten przeciw nam" nie widziałem od czasów największego #!$%@? i szału macicy lempartowej. A to, co jest jednocześnie najbardziej śmieszne i żałosne to to, że mamy tutaj teorię podkowy jak malowaną, ale główni zainteresowani dalej będą się uważali za lepszych.

Serio, to jest jak odbicie lustrzane:
- fanatyzm
kompek - @bezbekpol: Szanuję, że jeszcze Ci się chce z tymi fanatykami dyskutować, ja...
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Jak należy pokonać PIS:

wytykać nie udolność władzy

pokazywać ile pieniędzy ukradziono

pokazywać afery pisu

orlen, obajtek, sasin, smoleńsk, afery, handlarz bronią, #!$%@? pieniędzy na tvp i wybory - to należy wałkować

inflacja

konsolidować się ponad podziałami gdzie głownym przeciwnikiem jest pis


Co robi opozycja:

#!$%@? coś o prawach kobiet

aborcja

geje i małżeństwa jednopłciowe

globalne ocieplenie


Przez osiem lat nadal nie wiedzą jak przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców oraz
  • Odpowiedz
@bezbekpol: cos pedzial onuco pisowcu? Ze nie chcesz sluchac o wyimaginowanym uciskaniu kobiet i budzetowki? Ze czekasz na propozycje ktora tobie da cos poza wieksza iloscia osob do utrzymania?
Ze wymachiwanie teczowa czy europejska flaga nie rekompensuje ci pogaraszania jakosci zycia i dalszego rozdawnictwa na ktore bedziesz zasuwal?
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Mam dla Ciebie taki eksperyment myślowy. Zobacz, o jakie pierdoły Ty się czepiasz opozycji, a jak grube afery wybacza elektorat PIS.
Twoje podejście to prosta droga do oddania PISowi 3 kadencji.
  • Odpowiedz
Co sprawia ze jestes niezdeycodwany i czemu tak bardzo razi Cie to ze jakas Julka przez 10-15 min chwile pokrzyczała o prawach dla kobiet, ale kompletnie zignorowałeś problemy o ktorych mowili wczesniej i pozniej?


@eskejper: Mnie to wkurza w momencie jak wykopek opisuje na mikroblogu jak został fałszywie pozwany o gwałt bez żadnych konsekwencji. Kiedy wyroki dla kobiet są z urzędu znacznie niższe, kiedy wymagania dla kobiet np do wojska czy
  • Odpowiedz
No to wystarczy im naubliżać i na pewno zmienią zdanie.


@Rozkoszniaczek: well, skoro lubią być opluwani przez wszystkich, przez wlasny roochający rząd, jak i opozycję, to wspolczuje.

Ja jednak jako priorytet stawiam to, ze chce abym ja i moja rodzina miała szanse wyjśc z zawału serca, a w obecnej sytuacji szpitale to umieralnie.
  • Odpowiedz