Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co do tego marszu, to jesteś z automatu pisiorem i jeszcze będziesz czytał w komentarzach, że "to ty jesteś problemem", bo śmiesz oczekiwać od opozycji czegoś więcej, niż po prostu zastąpienie pis xD

Chciałbym również przypomnieć tym wszystkim wykopkom, że to właśnie ludzie nieprzekonani są kluczem do zwycięstwa, bo to miliony głosów, o które opozycja powinna walczyć z całych sił. Jako jedna z takich osób, usłyszałem dzisiaj, że:
- jestem pisowcem - klasyk
- mój gównogłos jest zbędny
- to nie #!$%@? opozycja bez pomysłu jest problemem, tylko ja, bo śmiem to zauważać

I wy się #!$%@? potem dziwicie i płaczecie, że pis wygrywa, bo ludzie mają w dupie wybory i dlaczego tak jest xD? Jesteście bandą pożytecznych idiotów, jak cała ta opozycja, bo do tego pustego łba wam nie przychodzi, że tutaj celem powinno być przyciągnięcie niezdecydowanego elektoratu, a nie robienie dobrze swojemu stałemu elektoratowi.

To właśnie ci ludzie, którzy nie wyszli na marsz, powinni być najmocniej przekonywani, że oni też się liczą, że mają prawo mieć inne zdanie, ale opozycja i ich wyborcy będą starali się ich przekonać do siebie. Tymczasem opozycja wciąż ma na tych ludzi #!$%@?, a bandy ich wyborców wyzywają ich od pisowców i piszą, że nikt nie będzie płakał za ich gównogłosami xD

#marsz #marsz4czerwca
bezbekpol - Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co d...

źródło: 0a24e4835864ffa327c34ab338d0e2ff

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • 0
a między kim a kim się wahasz? Przecież wybór jest jeden, albo PiS albo po


@blinxdxb: jest jeszcze trzecia opcja - jak miliony innych, będę miał w dupie ten cyrk. Obecną władzę trzeba usunąć, ale rzeczywistą alternatywą, a nie partią, która przez tyle lat i tyle afer, jedyne czym potrafi grać to tym, że nie są z pis. Legitymizując takie „wybory”, wy sami pokazujecie, że najwidoczniej tyle wam wystarczy. Bo niby
  • Odpowiedz
bo śmiesz oczekiwać od opozycji czegoś więcej, niż po prostu zastąpienie pis xD


@bezbekpol: Tak właśnie wygrał pis, obiecywał, że pozbędzie się po. I później tylko spełniły się słowa Stonogi.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: masz bardzo słuszne uwagi, aczkolwiek zdradzę Ci pare rzeczy:
- twierdzenie ze prawa kobiet które trochę uderzają w mężczyzn są mniej ważne niż przepierdzielanie miliardów złotych na TVP to wyraz kompletnej głupoty, za 5-10 lat mężczyźni będą mierzyć się z większymi problemami niż teraz bo PiS prędzej czy później zrobi to samo co PO, zacznie przekupywać głosy również kobiet i może aborcji im nie dadzą to napewno coś wymyśla innego,
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Bo wypowiadasz się patrząc z góry i ciężko się to czyta. Podasz mi przykład kiedy ktoś się wywyższa tak jak ty teraz i ludzie to odbierają pozytywnie? Napisałeś komentarz nacechowany negatywnie i jesteś zdziwiony, że ludzie tak reagują.
  • Odpowiedz
  • 1
@jukel: to nie patrzenie z góry i wywyższanie się. To desperacja i bezsilność. Już mam dosyć kolejnych lat zmarnowanych przez patałachów z opozycji. Mam dosyć słuchania, że to moja wina, że przegrali kolejne wybory. Mam dosyć patologii, gdzie polityk w twarz ci mówi, że maksymalnie co ci może obiecać, to o jedno plucie na ciebie mniej (a to i tak tylko i wyłącznie obietnica wyborcza), a jeśli przegra, to zrzuci całą
  • Odpowiedz
  • 0
@bezbekpol śmieszne jest to jak ktoś próbuje przekonywać do swoich racji bo jego racja jest najmojsza. Mamy demokrację i niech każdy głosuje według własnych poglądów, a nie w kolko tylko dyskusje i kłótnie (I powiem wam w tajemnicy że politycy mają w was wywalone kule a to że społeczeństwo jest podzielone to ich sprawka i o to właśnie im chodzi)
  • Odpowiedz