Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nypel012
nypel012

nypel012

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1059
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 1047
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
Kapppa111
Kapppa111
10.06.2026, 14:00:36
  • 4
#tenis
Ewidentnie dzień przerwy nie pomógł hubertowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 16:19:12 via Wykop
  • 1
@Gabrych92: Nic już nie broni do końca sezonu, a poza tym może skorzystać z Protected Ranking. Wykorzystał/wykorzysta to w United Cup, Monte Carlo, Halle
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
10.06.2026, 15:18:07
  • 12
#tenis Hubi dzięki kolejnej porażce, wypadł z pierwszej setki rankingu. Po raz pierwszy od 7 lat. Koniec epoki.
mamracjewieszotym - #tenis Hubi dzięki kolejnej porażce, wypadł z pierwszej setki ran...

źródło: atp

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 15:50:45 via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: spokojnie, ciężko będzie dużo niżej spaść, bo już nie broni żadnych punktów to końca sezonu.
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
10.06.2026, 13:49:17
  • 10
Ja p------ę ten Hurkacz to jest taki przegryw #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 14:06:53 via Wykop
  • 4
@lubiesikacdozlewu: lepiej mu szło, gdy podobali mu się chłopcy
  • Odpowiedz
Klynt_Wschodniodrzewny
Klynt_Wschodniodrzewny
Klynt_Wschodniodrzewny
10.06.2026, 12:43:15
  • 6
#tenis

Trochę słabo, że w takim sporym kraju jak Polska nie ma żadnego atp wta 250
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 13:15:33 via Wykop
  • 2
@Klynt_Wschodniodrzewny: To zrób.

The cost of an ATP 250 tournament license typically starts at $15 million to $20 million on the open market, though prices can reach €24 million. These values are heavily influenced by market demand, location, and the specific week it holds on the ATP calendar. Operational Costs: Buying the license is only the first step. Promoters generally spend roughly $2 million to $4 million per year to
  • Odpowiedz
nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 13:46:44 via Wykop
  • 0
@Klynt_Wschodniodrzewny: daj znać kiedy startuje Klynt Poland Open, to wpadnę i podbiję trochę roi. Były turnieje w Polsce na tym poziomie. Poczytaj dlaczego po kilku latach organizatorzy się zawijają.
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
10.06.2026, 11:20:28
  • 2
#tenis #bojowkamaichwalinskiej przedstawiam wam mokrą Majeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BigVV - #tenis #bojowkamaichwalinskiej przedstawiam wam mokrą Majeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 12:02:52 via Wykop
  • 2
@BigVV: jakby padało. btw mam nadzieje, że pan potęzny sponsor techniczny lacoste czy co tam będzie nie wymyśli sobie "graj Maju w kiecce". Jestem team spodenki w damskim tenisie
  • Odpowiedz
2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
10.06.2026, 11:31:37
  • 0
#tenis po którym meczu bestia wchodzi na kort?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 10.06.2026, 11:59:53 via Wykop
  • 1
@2-aminopirydyna: po Boogaart - Wu. Kort no 2
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92
09.06.2026, 17:47:59
  • 1
#tenis Kyrgios wydaje się w formie, ciekawe kiedy jakaś kontuzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 09.06.2026, 17:53:45 via Wykop
  • 1
@Gabrych92: takich Kyrgiosów to Hubi robi z palcem w D na punkcie G pana B
  • Odpowiedz
Swidrygalek
Swidrygalek
09.06.2026, 15:14:16
  • 7
Polsat sport ma 4 kanały, gra najlepszy polski tenisista, a oni na wszystkich kanałach dają powtórki...
#tenis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 09.06.2026, 15:45:18 via Wykop
  • 0
@Swidrygalek: w ramówce jest że będą pokazywać od ćwierćfinałów. Mają tam łeb w tym polsacie zważywszy na formę naszych chłopców w ostatnim czasie
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
09.06.2026, 15:04:42
  • 1
#tenis Gdzie pokazują Huberta????
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 09.06.2026, 15:08:55 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: na pewno nie na polsacie sport xd
  • Odpowiedz
nypel012
nypel012
nypel012 09.06.2026, 14:55:11
  • 2
#tenis przestało padać, Tallon z Botikiem już się grzeją, więc zaraz na pewno wypuszczą bestie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas
09.06.2026, 12:52:08
  • 0
bestia bedzie w polsacie sport jbc, wlasnie doczytalem. zhang brooksby 4-3 w drugim secie wiec jeszcze troche to moze potrwac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://sportowefakty.wp.pl/tenis/1255353/atp-den-bosch-hubert-hurkacz-marton-fucsovics-gdzie-ogladac-o-ktorej

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 09.06.2026, 12:57:41 via Wykop
  • 1
@MuchoMaas: ciekawe, że polsat sport nie wrzuciło żadnej informacji o tym ani u siebie na stronie, ani na twiterze, ani w ramówce nie ma żadnej aktualizacji
  • Odpowiedz
Gabrych92
Gabrych92
Gabrych92
08.06.2026, 09:02:44
  • 10
#tenis To się dobrali xD
Gabrych92 - #tenis To się dobrali xD

źródło: 2026-06-08 10.59.23 live-tennis.eu 6dbc69bbe4bc

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 08.06.2026, 09:34:18 via Wykop
  • 0
@Gabrych92: Kyrgios w formie fizycznej, czy bebzun jak u Del Potro na pokazówce w Kiszyniowie?
nypel012 - @Gabrych92: Kyrgios w formie fizycznej, czy bebzun jak u Del Potro na poka...
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
07.06.2026, 17:46:43
  • 3
To co teraz tsitsipas wygra szlema? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 07.06.2026, 17:50:07 via Wykop
  • 3
@lubiesikacdozlewu: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
nypel012
nypel012
nypel012 07.06.2026, 16:47:03
  • 2
#tenis no Sasza rób #wychodzimyzprzegrywu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 07.06.2026, 16:38:05
  • 2
#tenis Jakby co to Murray zdobył szlemika w swoim 5 finale, Fred Stolle w 6, wiec jakby co to byli gorsi Sasza xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceGuy
IceGuy
06.06.2026, 12:51:24
  • 1
Dlaczego
#tenis
IceGuy - Dlaczego 
#tenis

źródło: IMG_4705

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 06.06.2026, 12:55:42 via Wykop
  • 1
@IceGuy: nieźle się trzyma babcia Venus, jak na taką przerośniętą kobyłę
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
06.06.2026, 10:40:57
  • 3
trochę mnie rozwala ten hype na tvn'ie z uwagi na dzisiejszy finał #tenis
rozumiem sezon ogórkowy i że w sumie nic ciekawszego obecnie się nie dzieje, ale zaczynam się zastanawiać czy byłoby podobnie, gdyby w miejsce Mai czy Igi był Hurkacz albo inny chłop

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 06.06.2026, 12:47:11 via Wykop
  • 0
@nnbart: puszczają to u siebie w telewizji, temat jest nośny, naganiają ile się da. Sportowe świry mają eurosport, a jak nie to już wcześniej wykupili pakiet sport na maxie, więc grzeją ile mogą. Biznes
  • Odpowiedz
monter_wolter
monter_wolter
06.06.2026, 12:34:57
  • 0
O 15 zaczynają grać czy będzie jakieś Coco Jumbo i godzina jasełek przed?
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 06.06.2026, 12:41:28 via Wykop
  • 1
@monter_wolter: o 15 dziewczyny wyjdą z szatni(jak dobrze pójdzie). Granie o 15:15
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
06.06.2026, 08:40:58
  • 1
#tenis co pijecie przed meczem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nypel012
nypel012
nypel012 06.06.2026, 09:04:49 via Wykop
  • 2
@LuznaPusi: przed meczem tylko mocz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking