Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co do tego marszu, to jesteś z automatu pisiorem i jeszcze będziesz czytał w komentarzach, że "to ty jesteś problemem", bo śmiesz oczekiwać od opozycji czegoś więcej, niż po prostu zastąpienie pis xD

Chciałbym również przypomnieć tym wszystkim wykopkom, że to właśnie ludzie nieprzekonani są kluczem do zwycięstwa, bo to miliony głosów, o które opozycja powinna walczyć z całych sił. Jako jedna z takich osób, usłyszałem dzisiaj, że:
- jestem pisowcem - klasyk
- mój gównogłos jest zbędny
- to nie #!$%@? opozycja bez pomysłu jest problemem, tylko ja, bo śmiem to zauważać

I wy się #!$%@? potem dziwicie i płaczecie, że pis wygrywa, bo ludzie mają w dupie wybory i dlaczego tak jest xD? Jesteście bandą pożytecznych idiotów, jak cała ta opozycja, bo do tego pustego łba wam nie przychodzi, że tutaj celem powinno być przyciągnięcie niezdecydowanego elektoratu, a nie robienie dobrze swojemu stałemu elektoratowi.

To właśnie ci ludzie, którzy nie wyszli na marsz, powinni być najmocniej przekonywani, że oni też się liczą, że mają prawo mieć inne zdanie, ale opozycja i ich wyborcy będą starali się ich przekonać do siebie. Tymczasem opozycja wciąż ma na tych ludzi #!$%@?, a bandy ich wyborców wyzywają ich od pisowców i piszą, że nikt nie będzie płakał za ich gównogłosami xD

#marsz #marsz4czerwca
bezbekpol - Podsumowując dzisiejszy dzień:

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co d...

źródło: 0a24e4835864ffa327c34ab338d0e2ff

Pobierz
  • 74
  • 166
@lycaon_pictus: na brak charyzmatycznych liderów, #!$%@? wałęsy, kobiety pokrzywdzone, brak planu.

ten marsz powinien być narodowym ruszeniem, gdzie każda przemowa powinna być dopracowana w najmniejszym szczególe. powinna porywać tłumy i jednoczyć przeciwko temu, co obecnie mamy. tymczasem już na początek dostaliśmy monolog "człowieka tysiąca sukcesów", jakieś miałkie przemówienia i laskę płaczącą nad "patriarchatem", gdzie w tym kraju nawet wiek emerytalny jest, wbrew wszelkiej logice, różny i to na korzyść kobiet.
@bezbekpol: Memcen i kaczysław są za to bardzo charyzmatyczni. Weź ty konfederato się nie ośmieszaj. Lepsze talking pointsy wymyślcie. Ten marsz był dla wszystkich co chcieli i wypowiedzieli się wszyscy ci co też chcieli. Rózne ludzie mają poglądy. To jest właśnie ta różnica ideologiczna - wolność vs zacietrzewienie i jedna zgodna linia partii. Konfa jeszcze tutaj ma problem, bo wiadomo różne konfy są i różne musisz spróbować itd. A i FYI
@bezbekpol: Czy tragiczna sytuacja gospodarcza w Polsce nie jest wystarczajaca by przekonac Cie do zmiany wladzy, nawet gdyby miala to byc PO?

Jakich postulatów oczekujesz skoro oboje wiemy, ze nie wazne jakie rzuca i tak beda niewystarczajace by przekonac do siebie w pelni niezdecydowanych? Czy poraz kolejny oczekujesz nowych obietnic od rzadu ktore za 3 lata ponownie beda rozliczane? Naprawde wierzysz w to ze partia obiecujca X jest w stanie temu
@bezbekpol: główną zaletą opozycji jest to, że wcześniej nie rozmontowywała Polskiego prawa na taką skalę jak to robi aktualny rząd. Więc można założyć, że po wybraniu ich dalej nie będą tego robić. Co więcej jest szansa, że nie będą próbowali prawa układać pod swoją religie, co robi aktualny rząd. Dla mnie to są kluczowe rzeczy i zagłosuje w sumie na losową partie, która nie jest konfa albo pisem
@bezbekpol: Trudno było pominąć Wałęsę, skoro oficjalnie marsz był poświęcony wyborom z 1989 roku. Natomiast nikt absolutnie nie zadał sobie pytań będących podstawą-podstaw wystąpień publicznych, czyli gdzie, kiedy, do kogo i w jakim celu. Trzaskowski zaczynający swoje przemówienie, że pierwsza myśl o Wałęsie to "My naród" było typowe dla jego "inteligenckiego" wizerunku (pamiętne rozczulanie się nad egzaminem po francusku u Geremka), a wątpię żeby większość zgromadzenia w lot zrozumiało o co