Wpis z mikrobloga

@monox12: z tego co wypiaujecie to przecietny wyborca "nie pisu" zawsze spi do 10 chyba bo to ktorys już wpis na mirko ze "z regoly nie ale tym razem wstalem wczesniej" xD
@Sonic233_: Akurat tu każda strona polityczna powinna protestować, bo ustawa nie dotyczy tylko PO czy Tuska. Konfa czy Lewica też może dostać rykoszetem w bardzo niedalekiej przyszłości
@monox12: dobrze masz nasrane, autorytaryzm bo część Polaków może sobie zagłosować na PIS jeżeli ma taką ochotę, a ktoś inny np na PO albo Lewice? Demoralizacja? faceci przebierający się za babki, a babki za facetów, to jest bardziej demoralizujace niż jakies PISoKato.
PS mam w głębokim poważaniu i wszelkie religie jak i wszelkie wynaturzenia, niech se każdy robi co chce byle mi dupy tym zachowaniem nie zawracał.
@monox12: to że dajecie się ogłupić komunistom to jedno, ale obelgi do osób które nie chcą mieć z tym ruskim ścierwem doczynienia są nie na miejscu.
Jeszcze nie wiem czy nie zbojkotuję wyborów, natomiast nie mam zamiaru iść w marszu w obronie sowieckich marionetek
@monox12: Walczyć? To masz karabin? Czy może wojsko za sobą? Nie? To twoja walka jest warta mniej niż funt kłaków. PiS jeszcze sprawnie propagandowo wykorzysta ten spęd i podczas wyborów zdobędzie 40% poparcia. I tyle będzie z "waszej walki", towarzysze z Mokswy. Wasz człowiek w Warszawie to zwykły szpion i onuca, a wy go wspieracie, bando tępa. PiS to swołocz, wiadomo, ale jeszcze gorsza jest właśnie dzicz z Platformy.