Wpis z mikrobloga

ok czyli jak twoi idole beda #!$%@?.c kocopoly na jakims spotkaniu i to smialo moge wejsc i im rozje.c naglosnienie i innych konfucjuszy obrazac bo mnie sie to nie podoba a ze nie bede mial immunitetu to mnie zamkna.


@jaroslaw-nitko: jak bedziesz poslem to mozesz. Na przyklad taki Sikorski jako europosel przerwal konferencje Bosaka, niestety dla niego zostal merytorycznie znokautowany, wiec badz lepiej przygotowany niz Sikorski.
@Leszcz_Bagienny: a gdzie napisałam że Braun jest faszystą? Na jego temat akurat napisałam co innego. Potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy tylko udajesz?
Oglądałam materiał. I choć nie podoba mi się głoszenie fałszywych tez o Polakach masowo kolaborujących z nazistami, to nie podoba mi się również zachowanie Brauna. Niech każdy mówi co chce, uznaję i szanuję wolność słowa, i to samo mówiłam gdy Brauna nie wpuścili na uniwersytet (bodajże w Szczecinie, ale
@Sandrinia: no typowa babska paplanina. Rzygać się chce od tej waszej "niech każdy mówi co chce" "podajcie sobie ręce na zgodę nie ważne kto zaczął". Kto w takim razie jest tym twoim faszystą w konfederacji? Bijesz piane, a nawet nie masz pojęcia co dane osoby sobą reprezentują. poczytasz kilka chwytliwych nagłówków i od razu piana z ciebie zaczyna lecieć. Gdyby każdy na świecie myślał tak jednostronnie jak ty, to mielibyśmy już
czyli rzucanie racy na balkon z lpg+ porównujesz do zakłamywania historii przez agenta? Dobrze się czujesz czy nie oglądałeś tego i pieprzysz 3 po 3?


@Leszcz_Bagienny: Ty serio masz jakieś urojenia albo problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ja nic nie napisałem o tym spotkaniu, de facto nie szczególnie znam twórczość organizatora. Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Są odpowiednie środki prawne, żeby go pociągnąć do odpowiedzialności jeśli zakłamuje on historię.
@Leniek: Dobrze wiesz, że nie mówię o nielegalnie podróżujących przez Białoruś więc manipulujesz, bo wiesz, że mam rację. Jeżeli się przychylasz do tez, które głosi osoba z "wykładu" - nadstaw też plecy do biczowania, bo będziesz winny holokaustu ty i twoi dziadkowie.