Wpis z mikrobloga

@Bloodhorn: ach no tak. Zapomniałam że konfederaci różni są, jeden jest faszystą, inny religijnym fanatykiem, kolejny chce tylko obniżać podatki a jeszcze inny jest rusofilem wycierającym sobie twarz polskim patriotyzmem i popatrz, mimo że każdy z nich ma inne priorytety to są w jednej partii. Niesamowite.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: mnie wystarczy ze sie zgadzam z ta partia w sprawach najwaznieszych. Jak dla mnie to w tej partii moze byc charles manson i mialbym to w dupie bo nawet wtedy bylby to aktualnie najlepszy wybor przy urnie.

  • Odpowiedz
Jesli masz immunitet to mozesz to robic. Proste.


@pieczony_szczur_z_ogniska: mam nadzieję, że jeszcze tylko kilka miesięcy tego immunitetu. A potem posypią się pozwy i dziadek skończy jak Max Kolonko wyjedzie i bedzie swoje kocopoły z piwnicy streamował.
  • Odpowiedz
@jaroslaw-nitko: Ale pięknie wyjaśnił prowokatora, szkoda tylko że dodałes taki opis do tego filmiku jakbyś był na ciężkich narkotykach albo psychotropach, więc niestety nie dam plusa

Ma ktoś w lepszej jakości?
  • Odpowiedz
@markhausen: nie, lewaku. niektóre wykłady powinny być po prostu zakazane. brawo dla posła Brauna.


@mieszczanski_trubadur: Zakazane? Ok. Ale czy to oznacza, że możesz #!$%@?ć mienie każdego z kim się nie zgadzasz?

Druga sprawa, czy jak braun #!$%@? na swoich wiecach prorosyjskie bzdury to czy też oznacza, że mogę im pójść #!$%@?ć nagłośnienie bo nie podoba mi się co mówią? XD
  • Odpowiedz
jezeli ktos zaklamuje historie wybiela niemcow i oskarza polakow o mordowanie zydow to nalezy z nim walczyc na wszelkie dostepne sposoby.


@Bloodhorn: a ty jesteś zidiociałym korwinistą i non stop gadasz głupoty. Mogę cię pobić i zepsuć twój laptop i telefon, żebyś swoich debilizmów nie wysrywał na Wykopie?
  • Odpowiedz
Brawo dla Brauna, odważny człowiek.


@Brakus: Ja uważam, że zrobił źle. A więc uważam, że ty nie masz racji pochwalając go. Zatem mogę ci zniszczyć mikrofon i głośnik?
  • Odpowiedz
czy jak mi sie nie podoba to co ksiadz mowi z ambony a nie podoba mi sie czesto to mam sie tam wbic i #!$%@?..c mu naglosnienie i obrazac ludzi w kosciele ?


@jaroslaw-nitko: myślę, że to już najwyższy czas ;3
  • Odpowiedz
kryzysu aborcyjnego


@markhausen: kryzys aborcyjny polegał na tym, że Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że nie można zabić dziecka na podstawie PODEJRZENIA wady letalnej, tylko wada płodu ma być stwierdzona i już. Wszyscy łyknęli to, że zakazano aborcji i kobiety będą rodzić z narażeniem własnego życia jakieś potworki, co jest bzdurą bo nadal w ustawie jest przesłanka umożliwiająca wykonanie aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i TK NIE ODNOSIŁ SIĘ DO TEGO FRAGMENTU
  • Odpowiedz