Wpis z mikrobloga

orientujesz sie czyj to mial byc wyklad i dlaczego braun zareagowal w ten sposob?


@Bloodhorn: musisz spytac konfucjusza @Latarenko on sie tam wyzej wypowiadal ze jakies niestworzone historie na tych spotkaniach tam opowiadaja wiec jego idol mogl tak impulsywnie zareagowac tym bardzie ze mu sie leki skonczyly bo mu korwin podbiera
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska a czyli jak Konfederacja kłamie to mam chodzić i nie wiem niszczyć im biura poselskie? uważasz że to jest sposób prowadzenia dyskusji na poziomie?

Przecież tylko dzieci i patusy się zachowują że jak coś nie jest po ich myśli to robią burdę i reagują agresją
  • Odpowiedz
  • 107
Klamstwa jakie byly szerzone na tym wykladzie zasluguja na potepienie.


@pieczony_szczur_z_ogniska: czyli to jest powod do niszczenia cudzego mienia? tacy z konfucjuszy wolnosciowcy ze jak mi sie nie podoba co kots mowi to zniszcze mu naglosnienie i go obraze. No #!$%@?. gratuluje idoli i tacy idioci pchaja sie znowu do sejmu - wybrancy kolejnych idiotow
  • Odpowiedz
  • 104
@Bloodhorn:>ja sie pytam ciebie bo najwyrazniej nie masz pojecia.

@Bloodhorn: ty jestes jakis inny? czy jak mi sie nie podoba to co ksiadz mowi z ambony a nie podoba mi sie czesto to mam sie tam wbic i #!$%@?..c mu naglosnienie i obrazac ludzi w kosciele ? czy konfucjusze naprawde sa tacy zidiociali i tolerancyjni webec swoich niepelnosprawnych umyslowo idoli typu braun czy korwin. To jest ta wasza definicja wolnosci?
  • Odpowiedz