Wpis z mikrobloga

wiedziałem że konfiarze są hipokrytami, ale to jakie fikoły zobaczyłem pod tym wpisem przerosło moje wszelkie wyobrażenia

wolność słowa i poszanowanie własności prywatnej to ponoć świętość, no chyba że ktoś mówi coś co nam się nie podoba, to nie xD
mnie wystarczy ze sie zgadzam z ta partia w sprawach najwaznieszych. Jak dla mnie to w tej partii moze byc charles manson i mialbym to w dupie bo nawet wtedy bylby to aktualnie najlepszy wybor przy urnie.

A to nienajlepiej swiadczy o reszcie kandydujacych partii.


@Bloodhorn: To co piszesz raczej nie najlepiej świadczy o stanie twojego umysłu. Serio, może warto udać się do specjalisty i to przegadać.

"Będę głosować na morderców,
manipulujesz, bo wiesz, że mam rację.


@West__: odpisujesz mi, bo wiesz że to ja mam racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby postąpić tak jak to czym straszysz to trzeba mieć narodowy zakuty łeb conajmniej na poziomie bakiewicza
nie wiem gdzie to nagrane ale ten "czlowiek" powinien byc leczony psychiatrycznie


@jaroslaw-nitko: To wielka obraza dla ludzi chorych psychicznie. Ludzi nie nadających się do życia publicznego, jak ten pan, powinno się izolować, nie leczyć.
nie wiem gdzie to nagrane ale ten "czlowiek" powinien byc leczony psychiatrycznie - i na takie miernoty chca glosowac ludzie? . Normalnie dostal by juz w pysk za niszczenie cudzego mienia ale korzysta pelna geba z immunitetu


@jaroslaw-nitko: Chcą głosować ludzie? A kto miałby głosować? Ptaki?

Poza tym miernotami są osoby, które w miejscach publicznych sieją analfabetyzm. Gdzie duże litery, znaki diakrytyczne czy przecinki?

Patrz i się ucz, niechluju: Nie wiem,
StaryWedrowiec - >nie wiem gdzie to nagrane ale ten "czlowiek" powinien byc leczony p...

źródło: jesteś_niechlujny

Pobierz
@an-drzej: Prawiczek to cie twoja matka woła. Zniżam się do waszego poziomu. Wypiszecie o lgbt ja pisze o lpg+. Wiesz co ma to ze sobą wspólnego? Jedno i drugie to urojenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Nie pozdrawiam i nie pisz do mnie, bo znów zrobi ci się ciepło w portkach.
@Leniek: Naucz się czytać ze zrozumieniem... Ale przekonałeś mnie - te wredne Lachy: pomordowały Żydów, samych siebie, rozpętały II wojny swiatowe i za mało pomagają Ukrainie - też mnie #!$%@?ą! Jeszcze mają czelność się #!$%@? stawiać!