Wpis z mikrobloga

wiedziałem że konfiarze są hipokrytami, ale to jakie fikoły zobaczyłem pod tym wpisem przerosło moje wszelkie wyobrażenia

wolność słowa i poszanowanie własności prywatnej to ponoć świętość, no chyba że ktoś mówi coś co nam się nie podoba, to nie xD
  • Odpowiedz
mnie wystarczy ze sie zgadzam z ta partia w sprawach najwaznieszych. Jak dla mnie to w tej partii moze byc charles manson i mialbym to w dupie bo nawet wtedy bylby to aktualnie najlepszy wybor przy urnie.

A to nienajlepiej swiadczy o reszcie kandydujacych partii.


@Bloodhorn: To co piszesz raczej nie najlepiej świadczy o stanie twojego umysłu. Serio, może warto udać się do specjalisty i to przegadać.

"Będę głosować na morderców,
  • Odpowiedz
manipulujesz, bo wiesz, że mam rację.


@West__: odpisujesz mi, bo wiesz że to ja mam racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby postąpić tak jak to czym straszysz to trzeba mieć narodowy zakuty łeb conajmniej na poziomie bakiewicza
  • Odpowiedz
nie wiem gdzie to nagrane ale ten "czlowiek" powinien byc leczony psychiatrycznie


@jaroslaw-nitko: To wielka obraza dla ludzi chorych psychicznie. Ludzi nie nadających się do życia publicznego, jak ten pan, powinno się izolować, nie leczyć.
  • Odpowiedz
nie wiem gdzie to nagrane ale ten "czlowiek" powinien byc leczony psychiatrycznie - i na takie miernoty chca glosowac ludzie? . Normalnie dostal by juz w pysk za niszczenie cudzego mienia ale korzysta pelna geba z immunitetu


@jaroslaw-nitko: Chcą głosować ludzie? A kto miałby głosować? Ptaki?

Poza tym miernotami są osoby, które w miejscach publicznych sieją analfabetyzm. Gdzie duże litery, znaki diakrytyczne czy przecinki?

Patrz i się ucz, niechluju: Nie wiem,
StaryWedrowiec - >nie wiem gdzie to nagrane ale ten "czlowiek" powinien byc leczony p...

źródło: jesteś_niechlujny

Pobierz
  • Odpowiedz
@an-drzej: Prawiczek to cie twoja matka woła. Zniżam się do waszego poziomu. Wypiszecie o lgbt ja pisze o lpg+. Wiesz co ma to ze sobą wspólnego? Jedno i drugie to urojenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Nie pozdrawiam i nie pisz do mnie, bo znów zrobi ci się ciepło w portkach.
  • Odpowiedz
@Leniek: Naucz się czytać ze zrozumieniem... Ale przekonałeś mnie - te wredne Lachy: pomordowały Żydów, samych siebie, rozpętały II wojny swiatowe i za mało pomagają Ukrainie - też mnie #!$%@?ą! Jeszcze mają czelność się #!$%@? stawiać!
  • Odpowiedz