Wpis z mikrobloga

@jaroslaw-nitko: racja, jako fan konfederacji stwierdzam że braun przesadził i powinno się go za to pozbawić immunitetu i skazać do pierdla (za to i za inne przestępstwa) nie potrzebujemy w sejmie i srodkowisku takich agresywnych buców
@jaroslaw-nitko Jedyne co Braun ma do zaoferowania: Dykcja i niezrównoważenie psychiczne. Szczęść boże


@konsul543: idealne podsumowanie tego pajaca. Też lubię słuchać jego wypowiedzi. Tzn. kiedyś lubiłem, bo teraz to #!$%@? takie głupoty że nie ma nawet przyjemności ze słuchania tej idealnej dykcji.
i oskarza polakow o mordowanie zydow


@Bloodhorn: Poczytaj o nagonce na żydów w Warszawie, którą zorganizowali panowie z Młodzieży Wszechpolskiej w 1937 roku. Żądali oddzielnych miejsc dla żydów w tramwajach oraz oddzielnych ławek na uniwersytecie. Żydzi wtedy stanowili w większości biedotę, byli ubodzy, choć posiadali lepsze wykształcenie od Polaków.
Mam nadzieję, że kiedyś jakiś anonimowy cudzoziemiec to tobie, a nie komuś normalnemu obije twarz za granicą za polskie obozy i polski holokaust


@West__: no tak się dzieje, w ogóle strach z kraju wyjechac żeby w more nie dostać, a na granicy już stawiamy płoty żeby obcokrajowcy nie wchodzili bic polskich polaków z polski
@pieczony_szczur_z_ogniska: nie ma znaczenia, własność prywatna i wolność wypowiedzi jest święta i nie ma znaczenia kto co tam gada

nie wiem jak wy, ale ja swój głos oddam na partię WOLNOŚCIOWĄ a nie taką która chce zamykać usta niewygodnym przeciwnikom politycznym...
@Sandrinia a popatrz Bożenko. Z tym lewactwem bardzo podobnie - jedni odkrywają u siebie 23 płeć i doszywaja sobie neowaginę, inni chcieliby komunizm wprowadzać, jeszcze inni kastrują język i zakazują słowa. Prawdziwa tęcza poglądów Bożenko.