Wpis z mikrobloga

To przede wszystkim rząd powinien zareagować, że a terytorium naszego kraju tacy polakożercy jak Grabowski mają występy. Jasne potępienie w mediach by wystarczyło, ale jak zawsze w kraju podległym nie można się wychylać bo pan kijem zdzieli po garbie i jeszcze będziemy musieli przepraszać.

Ten kraj to gówno z kartonu, te pseudo elity to wcześniej agentura, a teraz po prostu sprzedajne cichodajki, które jeszcze dużo nie biorą. Z takim nastawieniem jak tu
To jest jednak chichot historii, że partia liberalna mówiąca że silniejszy zawsze wygrywa po połączeniu z partią narodową stała się po kilku latach wspólnej symbiozy partią wolnościową tylko z nazwy a wszystkie inne elementy przejęła od narodowych zwierząt. Pamiętam ten stary wykop z lat 2011-2015 gdzie zażarte dyskusje prowadzili ze sobą monarchiści z akapami, gdzie przywoływano w dyskusjach Friedmanna, Adama Smitha, Ayn Rand (rządziej), ASE. Spytajcie obecnych fanów Konfy co to ASE
tacy z konfucjuszy wolnosciowcy ze jak mi sie nie podoba co kots mowi to zniszcze mu naglosnienie i go obraze.


@jaroslaw-nitko: nie mam pojęcia co to za spotkanie, uważam że zachowanie Brauna to skandal i chamstwo.
Jednak, zanim bym wstawił taką kategoryczną ocenę, najpierw bym się dowiedział o czym mówili.

Gdyby na jakimś alternatywnym wykładzie profesor Fraun by nawoływał do przymusowej sterylizacji osób homo i trans, a gdyby ktoś się nie
jezeli ktos zaklamuje historie wybiela niemcow i oskarza polakow o mordowanie zydow to nalezy z nim walczyc na wszelkie dostepne sposoby.


@Bloodhorn: I CI SAMI LUDZIE BĘDĄ MÓWIĆ, ŻE DZIAŁANIA W ZAKRESIE COVIDU BYŁY NIELEGALNE I NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA, BO PRAWO I KONSTYTUCJA MÓWI TO I TAMTO xDDDDDDDD

Uga buga Kali może bić, ale Kaliego bić nie mogą, uga buga

Ciekawe kiedy konfiarze z IQ karalucha połączą kropki i dojdą
I co mam chodzić na ich wiece, #!$%@?ć ich transparenty, krzyczeć że rozpowiadają kłamstwa?


@markhausen: Gdybyś to zrobił to by płakali, że polskich polaków z polski szkalują i biją. XD Oni nie rozumieją na tym, że wolność słowa polega właśnie na swobodzie wyrażania opinii ale tutaj też jest haczyk które k0nfiarskie zamordystyczne szurstwo nadużywa w kontekście chociażby pandemii lub Ukrainy.
@Bloodhorn:

mnie wystarczy ze sie zgadzam z ta partia w sprawach najwaznieszych.

A mnie nie, gdyby rzeczywiście skupili się na gospodarce i nie robili z siebie na siłę obrońców moralności (bo nie oszukujmy się, ludzie i tak będą robić co chcą, tylko ewentualnie nielegalnie), to by mieli mój głos. Boli mnie że nie mam na kogo głosować, czasu coraz mniej do wyborów a ja nadal nie widzę sensownej opcji politycznej nie