Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Każdemu kto chciałby poznać samotną matkę "bo łatwiej" życzę powodzenia. Jestem po kilku związkach ale później wypadłem z obiegu na dobre. Powrót na #tinder był ciężki i po długim czasie bez efektów stwierdziłem, że zacznę pisać i poznawać samotne matki bo w końcu szukam czegoś na poważnie. Takiego wała.. na kilkadziesiąt przypadków które poznałem wszystkie:
1. Mają wymagania z kosmosu bo się sparzyły i teraz ma być TEN WŁAŚCIWY. Kiedyś się sparzyły a teraz nie wezmą byle kogo.
2. Mają masę chętnych, którzy pod imieniem i nazwiskiem deklarują się że mogą być jej chłopakami od zaraz xD i to typy którym spokojnie dałbym minimum 6/10 za twarz, wzrost i sylwetkę (obserwacje na FB i instagramie)
3. Mają swoje koleżaneczki, które non stop jej piszą jaka to piękna i że lepiej być sama niż ze słabym facetem oraz białorycerze którzy non stop pompują jej ego.
4. Im jest grubsza = tym więcej pokazuje na zdjęciach = komentarze facetów sypią się dziesiątkami i nie da się przebić

#tinder #badoo #matki #madki #samotnematki #podrywajzwykopem #blackpill #zwiazki #relacje #przegryw #tfwnogf #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Każdemu kto chciałby poznać samotną matkę "bo...

źródło: mama-z-coreczka-w-wozku-wyproszone-ze-sklepu-77895-16_9

Pobierz
  • 11
Mają masę chętnych, którzy pod imieniem i nazwiskiem deklarują się że mogą być jej chłopakami od zaraz xD


@mirko_anonim: To, że deklarują nie znaczy, że się do tego nadają.
@Takijedenn: ja to zasadniczo widzę tak. Kobieta jest singielką po trzydziestce Z bardzo prozaicznego powodu: coś nie pykło. Nie pyklo bo albo była z bedboyem-chadem który w pewnym momencie kopnął ją w doope dla innej, młodszej. Allbo byla z kompletnym bambrem, kryminalistą i nie nierobem i w pewnym momencie ocknela się że z tego chleba mąki nie będzie.

Najzabawniejsze że jest to bez znaczenia bo efekt jest dokładnie taki sam: ona