Wpis z mikrobloga

@Tulky Sam kupiłem switcha tydzień temu i jak na PC nie chciało mi się pykac to na konsoli już utopiłem z 60 godzin. Ale jak mówią niektórzy poprzednicy sprawdź pierw bibliotekę gier czy coś trafia w twój gust
Czy #nintendoswitch to dobry pomysł, jeśli od jakiegoś czasu żadna gra na komputer mnie jie wciągnęła?


@Tulky: a grałeś wcześniej w jakieś gry od nintendo? Bo jeśli tak i ci się podobały to kupuj, jeśli tak i ci się nie podobały to nie kupuj, a jeśli nie grałeś to nie wiem
@Tulky: Nananana Pokemony, jak śmietana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem niedawno switcha oled, do tego od groma gierek (różne mario, zeldy, pokemony) i powiem, że fajnie jest sobie popykać.
Od razu podpowiem, że jeżeli nosisz się z zamiarem dalszej odsprzedaży, to najlepiej, abyś kupował fizyczne wersje gry (na kartridżach). Albo przynajmniej załóż oddzielne konto mailowe do rejestracji w Nintendo, chociaż na to mało kto przychylnie patrzy przy
Duża szansa, że ci podejdzie. Konsole nintendo pasuja do starego dziada znudzonego obecnym rynkiem gier aaa. Mam i sobie chwale () z pc dawno wyroslem, a XSX się kurzy.
@Tulky warto sprobowac, mimo ze mam te same gry na PC, to konsola w docku lub w reku nadal jest przyjemniejsza I szybsza do odpalenia, szczegolnie jak chcesz krotkie sesje po 20min popykac... a nie czekac az Ci wie steam zaktualizjuje (°°