Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mizebo

Mizebo

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4020
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 3934
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5

319

Tragiczna śmierć współzałożyciela Ubisoftu

Tragiczna śmierć współzałożyciela Ubisoftu

Claude Guillemot, jeden ze współzałożycieli Ubisoftu, zginął w katastrofie małego samolotu we Francji. Jak podają francuskie media, ośmiomiejscowa Cessna 421 rozbiła się podczas podejścia do lądowania w rejonie La Baule w departamencie Loara Atlantycka.

skyer
z
o2.pl
dodany: 20.06.2026, 14:43:59
  • 93
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    konsole
Mizebo
Mizebo 21.06.2026, 13:55:48 via Wypiek
  • 3
@PowiatowyBanan asasyny 1 i 2 to jednak przepaść dzieli. Jedyna to powtarzalna pokazówka technologiczna, a dwójka już pełnoprawna gra. Brotherhood też był jeszcze fajny, ale to już trochę dlc do 2.
iErdo
iErdo
15.06.2026, 23:42:01
  • 8
W ogóle fajnie, bo tydzień temu Ninja Theory chwalili się, że pracują nad Senua nad trójka, a to serio fajna seria, ale Microshit miał lepszy plan i dzisiaj zamknął studio na amen XDDD jaki to jest nowotwór na rynku gier, wykupuje studia i zamyka, sami nawet zwiastun wypuścili, k---a jakie to są zjeby

#microsoft #gry #hellblade #xbox
iErdo - W ogóle fajnie, bo tydzień temu Ninja Theory chwalili się, że pracują nad Sen...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 17.06.2026, 03:53:23 via Wypiek
  • 0
I bardzo dobrze, hellblade syf
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
16.06.2026, 19:59:56
  • 0
God od War z 2018 był dla mnie taki sobie ale do ukończenia. Kupiłem teraz Ragnarok bo widziałem że ma przytłaczająco pozytywne opinie na Steam i jak na razie po paru godzinach tego upgrade'u nie widzę. Dalej steruje się żółwiem, a fabuła to symulator toksycznego starego.
Będzie lepiej?
#gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 17.06.2026, 03:49:58 via Wypiek
  • 0
@vateras131 Jedynka lepsza była. Tutaj fabula rozciągnięta na siłę, a im bliżej końca tym bardziej na rympał lecą. Sama fabuła też rozczarowanko. Ale najlepsze były 2h zbierania owoców na krowie xD
  • Odpowiedz

270

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 17:59:50
  • 145
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Mizebo
Mizebo 16.06.2026, 03:44:06 via Wypiek
  • 2
Tusek świetnie wykonuje swój plan działania
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 650
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Mizebo
Mizebo 14.06.2026, 19:10:03 via Wypiek
  • -9
TUSEK i wszystko jasne
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mizebo
Mizebo 14.06.2026, 19:26:42 via Wypiek
  • -2
@sylwke3100 Polskę sprzedali za kawałek pizzy, śmiechu warte

559

Polak w moment stracił ponad 200 gier. Teraz walczy o odzyskanie konta na Xboxie

Przepadła cała kolekcja

MrPawlo112
z
eurogamer.pl
dodany: 06.06.2026, 14:27:33
  • 146
  • #
    xbox
  • #
    xboxseriesx
  • #
    gamepass
  • #
    gry
  • #
    microsoft
Mizebo
Mizebo 07.06.2026, 14:06:42 via Wypiek
  • 0
@bighatlogan rzadko która gra tego nie ma obecnie, większość na start pobiera dużego patcha co zajmuje połowę gry
f0rtnight
f0rtnight
06.06.2026, 07:27:23
  • 2
Prawko zdane, czas na kupno pierwszego motocykla. Planuję zakup nowej maszyny, a interesują mnie trzy modele:
1. Honda NC750X DCT
2. Honda NT1100 DCT
3. Yamaha Tracer 9 Y-AMT

Oczywiście wszystkie będę brać na jazdy próbne, ale chciałem poznać Wasze zdanie. Co doradźcie? Jeździć będzie chłop 195 cm/105kg (bez pasażera), głównie dojazdy do pracy S-ką, trochę po mieście, okazjonalnie trasy +-200 km.

Pierwsze moto z automatem

  • NC750X 30.6% (11)
  • NT1100 22.2% (8)
  • Tracer 9 47.2% (17)

Oddanych głosów: 36

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 06.06.2026, 15:56:43 via Wypiek
  • 1
@Zielony34 spalanie za to 3-3.5L
  • Odpowiedz

323

VibeOS - system operacyjny, w którym aplikacje wymyśla AI na bieżąco.

VibeOS - system operacyjny, w którym aplikacje wymyśla AI na bieżąco.

vibeOS to eksperymentalny system, w którym AI tworzy aplikacje na bieżąco. Zamiast instalować programy, wystarczy opisać czego potrzebujesz, a system sam generuje odpowiednie narzędzie i interfejs.

taksobie
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 16:55:51
  • 105
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
Mizebo
Mizebo 06.06.2026, 12:42:01 via Wypiek
  • 20
Mizebo

źródło: 1000013181

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
01.06.2026, 19:21:46
  • 439
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 01.06.2026, 21:16:25 via Wypiek
  • 0
Mmmm wymionka
  • Odpowiedz

494

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

Nowy film, chyba wyszedł z piwnicy.

sebnysa
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 08:13:51
  • 136
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
Mizebo
Mizebo 31.05.2026, 07:17:24 via Wypiek
  • -4
Nawet nie odpalam, opatrzył się już. Filmy będzie komentował, smiechu warte
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

352

Kolejna fala zwolnień w Krakowie. Pracę może stracić 1300 osób

Kolejna fala zwolnień w Krakowie. Pracę może stracić 1300 osób

Sytuacja na rynku pracy staje się coraz trudniejsza. To między innymi efekt wzrostu bezrobocia. Ten jest spowodowany między innymi zwolnieniami grupowymi, które dotykają wiele miejsc w kraju. Tylko w Krakowie pracę może stracić ponad 1,3 tys. osób.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.05.2026, 09:59:07
  • 282
  • #
    krakow
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Mizebo
Mizebo 08.05.2026, 19:19:40 via Wypiek
  • 1
Efekt tuska
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mizebo
Mizebo 08.05.2026, 20:41:25 via Wypiek
  • 2
@jack_ uśmiechnij się
tomwick55
tomwick55
26.04.2026, 14:52:25
  • 28
#seriale #jedrula #rodzinazastepcza #przegryw
tomwick55 - #seriale #jedrula #rodzinazastepcza #przegryw

źródło: 1000030473

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 26.04.2026, 15:44:26 via Wypiek
  • 1
TW Papkin
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
25.04.2026, 05:52:34
  • 7
Dzień dobry
Brzusio bolusio eh
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 25.04.2026, 06:27:56 via Wypiek
  • 0
@PanTuNieMieszkasz srakę przewidujem
  • Odpowiedz

388

Bankructwo za bankructwem. TYLU upadłości nie było

Bankructwo za bankructwem. TYLU upadłości nie było

Marzec 2026 roku przyniósł ogromne zaskoczenie jeśli chodzi o dane dotyczące upadłości konsumenckich. Tak dużej liczby nie było jeszcze nigdy. Dane wskazują na to, że problem nie pojawił się w ciągu jednego miesiąca, tylko stopniowo narastał od dłuższego czasu.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.04.2026, 10:57:48
  • 166
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    przedsiebiorczosc
Mizebo
Mizebo 24.04.2026, 19:09:57 via Wypiek
  • -13
Powiem jedno - TUSEK
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mizebo
Mizebo 25.04.2026, 06:17:13 via Wypiek
  • 2
@ideProsto sekciarstwo rude

691

Amazon oskarżony o ukrywanie śmierci pracownika przez tydzień.

Amazon oskarżony o ukrywanie śmierci pracownika przez tydzień.

Nawet w przypadku śmierci pracownika kierownictwo otrzymuje polecenie, by nakazać pracownikom odwrócić wzrok. Co gorsza, jeden z pracowników powiedział mediom, że mimo iż widział zwłoki, jego przełożony kazał mu wrócić do pracy.

konto usunięte
z
futurism.com
dodany: 14.04.2026, 08:58:04
  • 110
  • #
    amazon
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
Mizebo
Mizebo 14.04.2026, 14:23:35 via Wypiek
  • -14
@qwerty7 nie ma przymusu pracy, jak się nie podoba to pod brama stoją kolejni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Citroën C6 ambasadora Francji w Polsce na sprzedaż - kawałek historii i legendy

Citroën C6 ambasadora Francji w Polsce na sprzedaż - kawałek historii i legendy

Citroën C6 ambasadora Francji w Polsce został wystawiony wystawiony na sprzedaż. Ciekawy jest sposób składania ofert.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 09.04.2026, 08:16:26
  • 4
  • #
    citroen
  • #
    c6
  • #
    francja
  • #
    ambasada
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Mizebo
Mizebo 09.04.2026, 08:19:45 via Wypiek
  • 1
Brzydal, do tego po gilfiarzu. Fujka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
08.04.2026, 23:13:52
  • 60
Bekę mam z ludźmi co piszą że inni mają gorzej no i c--j mnie to obchodzi? Ja nie mam prawa być nieszczęśliwy bo jakieś dziecko w Afryce ma gorzej? W------e ja jestem przegryw w głowie i czuję się źle i tyle #przegryw
Holetoanother_universe - Bekę mam z ludźmi co piszą że inni mają gorzej no i c--j mni...

źródło: 1000007040

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 09.04.2026, 03:44:17 via Wypiek
  • 0
@Hole_to_another_universe dziś akurat przypada rocznica zderzenia pod Legnicą...uważajcie na siebie
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
03.04.2026, 16:27:52
  • 5
Jak to jest, dobrze jest zajmować się samemu motocyklem czy niedobrze?

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że moje oszczędności.

Dlatego też spędziłem jakieś 25-30 godzin na regulowanie luzów zaworowych i synchronizacje przepustnic.

W
sosiwoczostkowe - Jak to jest, dobrze jest zajmować się samemu motocyklem czy niedobr...

źródło: 1000051023

Pobierz
sosiwoczostkowe - Jak to jest, dobrze jest zajmować się samemu motocyklem czy niedobr...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizebo
Mizebo 03.04.2026, 20:55:37 via Wypiek
  • 0
@sosiwoczostkowe przy swoim też sam grzebię, plus taki że z każdej naprawy coś się wynosi. Zawsze coś pójdzie nie tak i kolejnym razem już jest dużo latwiej. Ogólnie powiem, że warto samemu grzebać.
  • Odpowiedz
Mizebo
Mizebo 03.04.2026, 20:56:41 via Wypiek
  • 0
@wacek901 u mnie w bt1100 wyglądało to podobnie, póki jeździ i nie rzezi to jezdzic obserwować ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia