Wpis z mikrobloga

@DeMax zasadniczo z językiem czy bez, nie ma innej opcji, o ile ktoś nie poda ci ręki, tyle w temacie. Jest takie zapotrzebowanie w niektórych branżach, że potrafią dzwonić godzinę po założeniu konta na Logent, Manpower czy Adecco. Można szukać już w Polsce, bo agencje prowadzą nabory z kursem języka, gwarancja pracy i zakwaterowania, ale czy wciąż to robią, jie wiem.
@DeMax: Nie polecam, w skrócie: miało być mieszkanie na 4 osoby 2 pokoje, po dojechaniu zastałem 5 pokoi i dwa kible. Drzwi się nie zamykały, bo ciągle ktoś wychodził. 200e za chatę, do tego dojazd 25km do roboty, nic nie zwracali.
Byłem krótko, odrobiłem stratę na paliwo (swoim autem sam jechałem, by nie tracić czasu na zbieranie zalanych patoli z różnych adresów).
Z ciekawych historii, w dniu, w którym wyjeżdżałem chłopaki
@lukaszlukaszluki Robię przez duijdam w Holandii i mogę śmiało polecić, efficent at work też całkiem spoko, wiem że szukają teraz pracowników, tylko dość łatwo z tamtąd wylecieć za naprawdę głupoty i to nawet nie z twojej winy. Ogólnie to zależy też na jakich koordynatorów trafisz i na jaką pracę. Nigdy nie daj się wcisnąć na bungale.