Wpis z mikrobloga

@Boss86: Ja po zdaniu wewnętrznych w piątek, ogarniałem gdzie najszybciej w Polsce są wolne terminy... No i gdybym zdawał w Katowicach, to bym czekał właśnie ponad miesiąc. Najszybszy wolny termin był.. za 3 dni w Przemyślu. No to pojechałem zdawać do Przemyśla i zdałem za pierwszym.

Jak wspomniałem, ze z Katowic przyjechałem specjalnie, żeby zdawać egzamin, to potem jazda" po mieście" była dziecinnie prosta ;)
@Boss86: Nie probowales gdzies w okolicy? Ja np jestem z Lublina, a jechalismy z kolegami do Zamościa bo word pusty nieuczęszczany termin z buta
@tomcionek15: też zdawałem w kompletnie innym mieście (bo tam był ostatni wolny termin przed zimą) i w sumie polecam - nie jeździsz na pamięć i patrzysz na znaki, z minusów to jakbym zgubił egzaminatora, to nie wiedziałbym jak wrócić do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boss86 powodzenia mireczku, przećwicz kopertę #pdk
@Boss86: Miastem się nie przejmuj, jak wyjedziesz z placu to stres z Ciebie zejdzie, lepiej poczekać dłużej niż wymusić pierwszeństwo, przede wszystkim uważaj na pieszych. Jak masz już trochę kat. B miasto to pikuś.