Wpis z mikrobloga

#biedanonim
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie

Dlaczego kobiety w dzisiejszych czasach takie są. Nawet nie wiem jak to określić. Nie wychodzą z inicjatywą, nie są zaangażowane, szybko się nudzą, nie chcą dać szansy albo po prostu mają cię w dupie. Tak sobie korzystam z tego tindera i to jest smutny obraz bardzo dużej części kobiet. Trafić na kogoś normalnego to jak trafić w totka. Staram się jakoś prowadzić tą rozmowę, nie odpisywać jednym słowem, czy jednym zdaniem, a z drugiej strony nie widzę, żadnej inicjatywy, zero, nic. Smutno mi, bo nie lubię jak ktoś mnie tak traktuje.. Bez jakiegokolwiek zainteresowania czy poznania drugiej osoby..



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 9
a ty znowu swoje. Wspólne hobby xD


@pamareum: No to chyba jeden z częstszych/najczęstszych sposobów? Większość moich znajomych to też nie żadne Tindery czy czasy szkolne, tylko np. para składająca cały ******ny dzień te **ne klocki lego, na które w ich mieszkaniu nadepnę minimum 3 razy przy każdej wizycie ()
@mirko_anonim: to szukaj poza tinderem, np zagaduj do kobiet które spotkasz, niewiem w parku, uczelni, siłce. Wiele kobiet ma te tindery i instagramy i pierdyliard lajków od stulejarzy daje im złudne przeświadczenie o tym że są wyjątkowe, no i jeśli taka kobieta buduje swoje poczucie wartości na czymś takim to jest to dramat. Dlatego Miras polecam iść offline, a nie przejmować się #!$%@? z neta xD
@mirko_anonim: Bo mogą, to je uzależnia, prowadzi to do rozwalonego układu nagrody. Wszystko z powodu dysproporcji, chłopów tam jest kilka razy więcej niż dziewczyn.
Normalne dziewczyny:
a) nie mają tindera;
b) zakładają tindera celem sprawdzenia co jest pięć, ale po miesiącu kasują bo się orientują że to szambo.
c) zakładają tindera i w ciągu dwóch tygodni po ostrej selekcji wybierają sobie jednego gościa, stawiają iż z nim coś się uda i