Wpis z mikrobloga

Największa hipokryzja to jak jakiś dzban tutaj wstawił fake newsa, że Berkowicz nigdzie nie pracował poza sprzedawaniem odkurzaczy jako akwizytor, a chłop ma X lat doświadczenia komercyjnego jako programista xDDD Chłop za ten wpis zebrał z 400 cebulionów.

A najlepsze jest to, że pisał to typ, którego idolem jest Donald Tusk, który może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako budowlaniec i redaktor jakichś gównoczasopism, a od lat 90 żyje z polityki, ciągnąc hajs z subwencji.

Jeszcze bardziej zabawne jest wynoszenie na ołtarz Rafałka Trzaskowskiego, który był po prostu nauczycielem angielskiego zanim zrobił karierę jako politolog (wchodząc w 4 litery komu trzeba), przy jednoczesnym podważaniu osiągnięć Mentzena, który ma milionowe przychody z biznesu + doktorat z ekonomii i licencjat z fizyki (a Rafałek kończył stosunki międzynarodowe).

PO kreowało się na wolnorynkową partię, ale tam co drugi to zwykła miernota na garnuszku podatnika xD

#bekazlewactwa #studia #edukacja #konfederacja #polityka #heheszki #bekazneuropy #4konserwy #bekazpo
  • 22
@Kopyto96: typie ja w przeciwieństwie do ciebie wiem co mówię bo skończyłem ten sam kierunek z którego Berkowicz wyleciał, znam ludzi którzy z nim mieszkali w akademiku więc wiem o Berkowiczu więcej niż 99% konfiarzy xd Tak pracują jako freelancerzy w bankach za grubą kasę, a on pracował jako WEB DEVELOPER, wiesz co to jest web developer? Nawet w Comarchu nie dopuścili go do niczego więcej niż PHP xd
@Kopyto96 m.in od tego zaczynał, jako tlumacz i wykładowca - tak jakby to miało być coś wstydliwego. A dziś ma lepszą ścieżkę kariery i doświadczenia niż wszystkie Konfiarze razem wzięci.