Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: wjeżdżasz z buta do pokoju i mowisz urrwo #!$%@? roboty nie ma żadnej, Tusk 25k złotych emerytury dostaje a Ty mi gownorobity szmato załatwić nie umiesz hurrr durrrr. Zaraz będzie milutka, ale jak ty wchodzisz że spuszczonym łbem i przepraszasz, że żyjesz, to się nie dziw, że się na Tobie jakaś pospolita karyna wyżywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DoktorNauk:

Nawet nie mam siły wstać z łóżka. Jest mi tak wstyd, że jestem śmieciem i pasożytem, ale fobie i brak siły jest jeszcze silniejszy.


Też mam problemy z ciągłym zmęczeniem. To od deprechy. U lekarza już byłeś? Leki jakieś bierzesz?

@Powiew_morskiej_bryzy

Wjeżdżasz z buta w drzwi, i mówisz suko robotę mi daj albo wezmę twoją. I patrz na ten strach w oczach.


Tyle tylko że on nie chce żadnej pracy
@hansschrodinger: Na razie próbuje wyleczyć jedną dolegliwość i jak słyszę "masz pan tu tabletki (które goowno dają), tu masz pan skierowanie na badanie za 8 miesięcy i widzimy się w przyszłym roku", to mnie chooy strzela i odechciewa mi się leczenia. Poczekam chyba, aż zgniję do reszty.
Szkoda, że w Polsce nie ma zajęć, w których uczy się znajdowania pracy i przedsiębiorczości, a pracę naprawdę łatwo jest znaleźć. Niestety nauczyciele pracują na etat, a nie na zlecenie, więc oni tego nie potrafią, dlatego nie uczą.
jak się ma odpowiednie doświadczenie to owszem


Jedyne doświadczenie jakie jest potrzebne, by znaleźć pracę, to doświadczenie w znajdowaniu pracy, w której nie jest potrzebne doświadczenie. Ja mam takie doświadczenie, że doświadczenie zdobywa się w pracy.