Wpis z mikrobloga

Witam ekspertów, polećcie mi słuchawki, wybór na rynku mnie przerasta… douszne, dokanałowe, nauszne?!? Nie wiem czy zostać przy iPhone czy może lepiej bose, bang&olufsen… wybór jest ogromny, budżet jeden, jak widzę to wszyscy korzystacie, wiec swoje doświadczenia macie
#silownia #mikrokoksy
  • 18
@IceKoka użytkuje Sony wf1000xm4 i jestem zadowolony. Na plus jakość dźwięku i czas baterii. Z minusów to duży rozmiar i specyficzne ułożenie w uchu, jakość mikrofonu też nie powala (niestety u konkurencji nie jest lepiej). Dopóki nie zamierzasz w nich spać lub biegać to są super
@IceKoka: soundcore life q30, do tego dedykowana appka z dostosowaniem ustawień equalizera, bateria działa dosyć długo + ma spoko ANC (redukcję szumów) i tryb "transparency" - czyli słyszysz dookoła co się dzieje wokół Ciebie
@IceKoka: JBL TUNE 230, tanie i dobre.
Osobiście, mam JBL TUNE 130, bo miałem poprzedni model który był zajebisty(Dopóki go nie rozwaliłem słuchając muzyki pod prysznicem xD ) ale ta nowa wersja mnie trochę wk***ia, bo czasami w pudełku nie łapią kontaktu i wyciągam słuchawki, które powinny być 100% naładowane a tu lipa bateria 0%.
@IceKoka: Ja se kupiłem jbl vibe300 i za cenę 270 zeta są bardzo spoko. Ćwiczę w nich na silce, biegam. Bardzo dobrze siedzą w uchu i izolują od otoczenia( i nieprzyjemnej dla mnie muzyki z siłowni). Posiadają fajną funkcje dotykowe.
@IceKoka: Jak masz iphona to airpods pro 2, u mnie na siłowni głośno leci muzyka i cześto jakieś gówno, więc nie trzeba zagłuszać, wystarczy anc i słuchasz sobie cichutko to co lubisz.