Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

ithilcrackk +215
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
źródło: 1000004674
Pobierz




Jak tam Wasze obserwowane inwestycje deweloperów? Zauważyliście wzrosty cen? Atal w moim mieście od maja podniósł ceny, pomimo dość kiepskiej sprzedaży. Czy jest sens korzystania z tych programów promocyjnych pod kredyt 2% i rezerwacji mieszkań już teraz?
#nieruchomosci #kredyt2procent #kredythipoteczny
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.
Nie tylko Atal, inni deweloperzy też podnieśli ceny. Na razie wymiękłem, nie chcę brać udziału w tym wyścigu.