Wpis z mikrobloga

  • 182
@luxkms78: https://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/zagranica/

Ciesz się że żyjesz w Polsce i że tylko tyle lupie


@vitovia: Pozwolisz że sam zdecyduję co mnie cieszy. Może tak dodasz jakiś wykaz zarobków per kraj na początek? A poza tym co mnie obchodzą inni? Łupią i oszukują - reszta mnie nawet nie interesuje. Z pewnością będzie to jedna z wielu rzeczy które wezmę pod uwagę podczas wyborów.
Ciesz się że żyjesz w Polsce i że tylko tyle lupie


@vitovia: Sugerowanie, że mniej niż 2 euro za paliwo w Niemczech, Austrii, Francji to łupanie
- przy ich zarobkach
- przy jakości usług publicznych jakie oferują

Każdy z ww. powie, że bywało taniej, ale chociaż porównujmy sprawiedliwie.
@xfin: a czy bogate kraje kupują ropę drożej? Kupuja za tyle samo co my, i zdrozalo im podobnie jak nam bo to wymusiła Bruksela. Jeśli tak to Czechy i Słowacja mpaja zarobki podobne do naszych, a paliwa droższe o ok złotówkę.
Kocmuchy dobrze to wiedza i wykorzystują bo wybory idą. Co kto glupszy to się łapie na to bo do takich to jest kierowane.
@luxkms78 a powinno cię to interesować bo
  • 1
@luxkms78 a powinno cię to interesować bo jesteśmy w Unii i tworzymy wspólna gospodarkę. Musimy się trzymać wspólnych ustaw. Widzisz na blokadę zboża z UA zgodę musiała wyrazić Bruksela. Na obniżenie vat rok temu tak samo.

w Czechach podobne jak u nas. Słowacja tak samo.

Jeśli by Cię to interesowało to bez problemu znajdziesz to w necie.


@vitovia: Pozwolisz że sam zadecyduję co mnie interesuje. Jeśli mnie okradają to mało mnie
@luxkms78: właśnie do takich jak ty adresowany jest ten obrazek na górze. W dupie mieć wszystko ale narzekać bo drogo. Zawsze zrobicie dużo hałasu nie wiedząc samym po co. Wybory idą to znajdą się tacy którzy potrzebują krzykaczy.
BTW za cenę benzyny możesz podziękować europoslom lewicy: biedron, Buzek kohut i inni bo to oni głosowali za zielonym ładem i neutralnościa Europy. Dzięki nim będziesz jeździł elektrykiem a benzyna wyskoczy do 20zl.