Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W wieku 28 lat po raz pierwszy byłem na randce.
Zawsze miałem się za takiego, co nie dożyje takiej chwili.

Jechałem do innego miasta na spotkanie, chociaż nie miałem żadnych oczekiwań, nawet nie myślałem o tym jak się zachowywać czy o czym rozmawiać. Gdy byłem już blisko zacząłem się stresować, że się spóźnię. I faktycznie spóźniłem się z 10 minut, ale poinformowałem o tym dziewczynę. Gdy dochodziłem do miejsca spotkania dopadł mnie prawdziwy stresować, bo nie wiedziałem co będzie dalej. 50m przed umówionym miejscem jeszcze przeszła mi myśl, żeby zawrócić XD

Koniec końców było bardzo sympatycznie, na początku oboje byliśmy zdenerwowani, ale rozmowa się kleiła.
Całość trwała ponad 3 godziny i chętne to powtórzę.

Jedną z najlepszych chwil była ta, gdy szedłem na spotkanie i byłem już na tyle blisko, że widziałem dziewczynę, ale ona mnie jeszcze nie. Minę miała nietęgą, ale gdy podszedłem już się uśmiechała, i tak przez prawie spotkanie.

#tinder # badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
Anonim (nie OP): Z 12 lat temu umawiałem się na spotkania przez usługę Funskan. Za którymś razem pisałem z dziewczyną i umówiliśmy się w pewnym miejscu. Po przyjściu zobaczyłem tłumek ludzi, więc mając telefon w kieszenie wybrałem jej numer. Gdy zobaczyłem jaki finwal wyciąga telefon to od razu się ulotniłem.

Ok, z tym się zgodzę, że mentalnie jestem z tyłu w porównaniu do mojego wieku, ale mógłbyś wyjaśnić dlaczego będę cierpiał? Skąd taki wniosek?


@mirko_anonim: jesteś zbyt naiwny, totalnie nie masz pojęcia jak działa dzisiejszy świat, twoja wizja jest bajkowa, wpojona przypuszczam przez matkę. Po prostu jak zderzysz się z rzeczywistością to będzie boleć i będziesz dochodził do prawdy latami.
Anonim (nie OP): Chodzi zapewne o to, że skoro to Twoja pierwsza randka to czekają Cię pierwsze razy - i nie mam tu na myśli seksu - choć to pewnie też. Pierwsza kłótnia, pierwszy kop w dupę, zgrzyt, itp a Ty zapewne będziesz sobie dziewczynę idealizował i przeżywał każda kłótnie czy to że nie odpisuje Ci przez 30 min I w konsekwencji zaniedbasz siebie i swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne "poświęcając"